Pomysł na prezent dla siostry lub przyjaciółki 

Bliska Ci kobieta obchodzi niedługo urodziny? A może zastanawiasz się nad upominkiem mikołajkowym dla siostry? A może po prostu chcesz sprawić przyjaciółce prezent, który będzie się jej miło kojarzył? Poznaj PROPS, wyjątkowo kobiecy projekt. 

Małe i duże – wszystkie są śliczne

Damskie torebki pełnią różne funkcje: są codziennym niezbędnikiem, mieszczą dziecięcą wyprawkę, transportują notatki i książki na uczelnię, skrywają ulubiony błyszczyk na randce. Niezależnie od stylu, w jakim noszą się kobiety i dziewczyny, damskie torebki muszą być dopasowane do oczekiwań jej właścicielki. Powinny być wygodne, umożliwiać szybkie zarzucenie torebki na ramię lub eleganckie noszenie jej za rączki. Mogą mieć kobiecy łańcuszek zamiast paska albo wprost przeciwnie, masywne rączki. 

Wszystkim tym oczekiwaniom sprostają torebki marki PROPS. Są wyjątkowe, bo zaprojektowane przez kobietę, która uwielbia torebki i ma w głowie ciągle nowe, torebkowe pomysły. PROPS to także polska marka, a dzisiaj warto wspierać rodzime biznesy. Ciekawa jest także sama idea wręczania torebki spod igły kobiety, kobiecie bliskiej naszemu sercu. Przecież stwierdzenie o sile sióstr jest takie mocne. 

Jak wybrać praktyczną torebkę?

Aby nowa torebka zyskała miano ulubionej torebki, przy wyborze warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim, ważny jest kształt torebki, jej odpowiednie odszycie oraz estetyczne wykończenie – dzięki nim, torebka będzie się ładnie układać na ramieniu lub trzymana w ręku. Idealna damska torebka musi być trwała i wytrzymała. 

Następnie warto przyjrzeć się jej wnętrzu, bo to ono jest kluczowe. Dobrze zaprojektowane wnętrze torebki oznacza łatwe znajdywanie rzeczy, wygodne przechowywanie i noszenie przedmiotów. PROPS zadbał o to, aby rzeczy wsadzone do kieszonek nie wypadały z nich – wszył w nie gumki, utrzymujące damskie niezbędniki i przydasie na miejscu. Oczywiście w torebce znajdziecie także sekretną kieszonkę na suwak, zwany też zamkiem lub ekspresem. 

W torebkach PROPS nie będziesz nerwowo nurkować w poszukiwaniu kluczy. Wszystko dzięki wszytemu karabińczykowi na klucze. 

Jest jeszcze jeden szczegół, po którym można rozpoznać naprawdę dobrą torebkę, zaprojektowaną z sercem. Podszewka, którą można wygodnie oczyszczać. Masowo szyte torebki mają podszewki wszyte w dno, więc kiedy rozleje się kawa z kubka termicznego, trzeba suszyć całą torebkę, czasami wiąże się to z naruszeniem jej konstrukcji, ponieważ całą torebkę trzeba wywracać na lewą stronę. PROPS szyje torebki z podszewką wodoodporną – zatem nie tylko nie musisz obawiać się, że coś rozleje się w środku torebki, ale także pozwala na noszenie torebki niezależnie od pogody – żaden deszcz ani śnieg nie jest jej straszny! 

Drobiazg od serca

Sytuacja z koronawirusem nie sprzyja spotkaniom. PROPS wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich klientów i klientek i proponuje wysyłkę bezpośrednio d odbiorcy prezentu. Do torebki dołączony zostaje bilecik z życzeniami, który można dowolnie spersonalizować. To wyjątkowo indywidualne podejście do biznesu, które dobro kobiet stawia na pierwszym miejscu. Wzruszenie gwarantowane! Teraz odległość między siostrami, przyjaciółkami a może mamami nie ma znaczenia – upominek można przekazać zdalnie, ale w swoim stylu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *