Poradnik BDSM dla początkujących – sprawdź co musisz wiedzieć!

0 1 144

Urozmaicenie wspólnie spędzanego czasu w sypialni może być trudne do zrealizowania, zwłaszcza, kiedy brak pomysłu. Na szczęście istnieje wiele sposobów, jak sobie z tym radzić, a jednym z nich jest BDSM! Nie wiesz, czym jest? Czytając ten artykuł dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Czym jest BDSM?

BDSM to skrót oznaczający praktykę seksualną. Rozwija słowa: BD – Bondage and Discipline; Ds – Dominance and Submission; SM – Sadism and Masochism. Dosłownie można przetłumaczyć to jako: związanie i dyscyplina, dominacja i uległość, sadyzm i masochizm. Podczas zabawy w BDSM wyróżnia się dwie strony – dominującą „Top”, oraz uległą, zdominowaną „Bottom”. Nie jest wiadome, kiedy BDSM się zaczęło, jednak pierwsze informacje o tych praktykach pochodzą jeszcze z kilku stuleci przed Chrystusem. W etruskim miejscu pochówku – Tarquinii znajduje się jaskinia, gdzie malunek na ścianie przedstawia kobietę biczowaną przez dwóch mężczyzn. Nie jest to jednak obraz przedstawiający tortury, ponieważ kobieta stymuluje członka jednego z Panów. Na przestrzeni wieków zachowało się bardzo dużo dzieł mówiących o tej praktyce. Komiks z XX w. stworzony przez Johna Williego oraz Erica Stantona przyczynił się do rozkwitu BDSM. Zabawa wymaga odpowiedniego asortymentu. Najczęściej używa się różnego rodzaju narzędzi do krępowania, np. pasów, kajdan, a także przyrządów do bicia/chłosty – biczów, pejczów, palcatów.

Jak zacząć zabawę? Czego trzeba?

pastedGraphic_1.png

Przede wszystkim dwójka partnerów musi być zgodna. Praktyka BDSM, kiedy jedna osoba nie wyraża na nią zgody uznawana jest za złamanie prawa. Nie zaczynajcie od najbardziej ekstremalnych narzędzi. Na sam początek zaleca się zaopatrzenie w zwyczajny sprzęt do krępowania. Asortyment sklepów erotycznych jest bogaty w tego typu produkty. Można tam znaleźć zwyczajne pasy lub linki, ale także mocne kajdany bez lub z drążkiem, który np. uniemożliwi złączenie nóg lub rąk. Na pierwsze próby to wystarczy, jednak kiedy zechcecie jeszcze więcej – zabawa dopiero się zaczyna.

Kiedy pragniecie więcej, koniecznie zaopatrzcie się w więcej gadżetów erotycznych, ponieważ to one są kluczem do udanego BDSM. Dobrym wyborem będzie zakup piórka do łaskotania. Osoba uległa odczuje rozkosz, a jednocześnie ból spowodowany tym, że nie będzie w stanie uciec. Świetnie sprawdzą się też wszelkiego rodzaju narzędzia do bicia. Mowa tutaj o pejczach, batach, palcatach, packach. Dzięki temu dawanie klapsów będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące zarówno dla „Top”, jak i „Bottom”. Dobrze jest zaopatrzyć się w zestaw, na przykład Fifty Shades of Grey – Submit to Me. Zawiera on cztery satynowe pasy do krępowania, opaskę na oczy oraz dwustronną packę do chłosty. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą przygotować się „za jednym zamachem”.

Kiedy zapragniecie jeszcze więcej – musicie być naprawdę odważni. Gadżety proponowane dla Was mogą nie lada zaskoczyć. Zastanówcie się nad zakupem kulek analnych. Może Was to mocno rozpalić, a osoba uległa nie będzie w stanie powstrzymać krzyku! Równie dobrze sprawdzi się dildo lub wibrator. Ta druga zabawka jest ciekawsza, ponieważ zazwyczaj oferuje różne tryby działania. Pamiętaj jednak o komforcie swojego partnera, dlatego zaopatrz się w odpowiedni lubrykant, najlepiej na bazie wody, ponieważ ten rodzaj żelu intymnego doskonale sprawdzi się w połączeniu z każdą zabawką erotyczną. Warto też zakupić zaciski na sutki lub genitalia.

Musisz wiedzieć, że BDSM polega przede wszystkim na wyobraźni, dlatego to ona jest najważniejsza, a nie gadżety, które będą po prostu narzędziem w Twoich rękach.

Gdzie kupić akcesoria BDSM?

Wiele sklepów erotycznych oferuje asortyment przydatny do zabaw BDSM. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty CrazyDreams.pl ponieważ kupując tam możesz liczyć na pełną dyskrecję. Ponadto, w asortymencie znajdziesz tylko sprawdzone produkty, dlatego z pełnym powodzeniem zatopisz się w krainach rozkoszy, płynących z praktyk BDSM! Nie bój się eksperymentów!

Leave A Reply

Your email address will not be published.