Powiększanie pośladków – jak wykonuje się taki zabieg?

Piękna, jędrna, proporcjonalna i odpowiednio zaokrąglona pupa to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej ponętnych atrybutów damskiego ciała. Nie bez przyczyny przecież coraz większą popularność zdobywają zabiegi modelowania pośladków, a wśród nich Macrolane. Na czym ten zabieg polega? Jakich efektów można się spodziewać? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

 

Dla wielu to właśnie ona jest symbolem kobiecości. Wiedzą o tym bardzo dobrze Brazylijki, bowiem właśnie w tym kraju wykonuje się najwięcej operacji powiększania pośladków. Efekty tych działań można obserwować na słonecznych plażach oraz podczas słynnego na cały świat karnawału w Rio De Janeiro. Wiele Pań dąży do ideału piękna poprzez forsowne ćwiczenia fizyczne i nierzadko drakońskie diety. Niestety czasami nie udaje się osiągnąć w ten sposób upragnionego efektu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zabiegi z użyciem preparatu Macrolane – modelowanie pośladków.

Macrolane – co to takiego?

Macrolane jest żelem wytwarzanym w oparciu o kwas hialuronowy. Jest to produkt pozwalający na całkowicie bezpieczne modelowanie sylwetki. Może on być wstrzykiwany w dużych objętościach, co pozwala na nadanie ciału pożądanego kształtu w delikatny i naturalny sposób. Preparat kwasu hialuronowego Macrolane jest od dawna stosowany w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Pierwotnie używany był do powiększania i modelowania piersi. Dzisiaj jednak wykorzystywany jest głownie do odmładzania dłoni, korekty kształtu brody, modelowania pośladków, rzeźbienia klatki piersiowej, modelowania i korekty narządów płciowych, pogrubiania łydek i ramion oraz wypełniania ubytków powypadkowych. Tak jak zostało już wspomniane, zastosowanie tego żelu daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa oraz uzyskiwanie oczekiwanych efektów, jednak pod warunkiem, że zabiegi z użyciem preparatu kwasu hialuronowego Macrolane wykonywane są przez fachowy personel medyczny.

Co powinnaś wiedzieć o zabiegu powiększania pośladków?

Zabieg powieszania i modelowania pośladków jest dedykowany głównie osobom, które dotknął problem obwisłych pośladków (na przykład po szybkim schudnięciu), osobom ze zbyt płaskimi pośladkami (również nierównymi), czy po prostu niezadowolonym z kształtu, wyglądu, albo jędrności swojej pupy.

Istnieje wiele korzyści z wykonania zabiegu Macrolane. Do najważniejszych z nich zaliczyć jednak należy „ekspresowy” efekt – Od razu po zakończeniu operacji cieszyć się możemy pięknym, wymodelowanym zgodnie z oczekiwaniami kształtem pośladków. Istotne jest również to, iż pacjenci szybko wracają do codziennej aktywności, mając całkowitą pewność, iż zastosowany preparat jest absolutnie bezpieczny dla organizmu i nie zagraża zdrowiu. Efekty utrzymują się od osiemnastu do dwudziestu czterech miesięcy. Po tym czasie konieczne jest ponowne wykonanie zabiegu – jak mówi Krzysztof Łuksza z Kliniki Medycyny Estetycznej Biogenica.

Na czym polega zabieg?

Modelowanie pośladków z użyciem preparatu Macrolane wydaje się proste, ale tak nie jest. Trwa, w zależności od indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, od czterdziestu pięciu minut do półtorej godziny. Przed rozpoczęciem procedury pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe. Następnie chirurg specjalista dokonuje niewielkiego nakłucia wybranego obszaru ciała, który ma zostać poprawiony, a następnie wprowadza kaniulę ze strzykawką zawierającą preparat Microlane. – Po wstrzyknięciu odpowiedniej ilości żelu w wybrane partie pośladków lekarz wykonuje delikatny masaż, w celu dokładnego wymodelowania ciała i uzyskania pożądanego efektu. – dodaje K. Łuksza (biogenica.pl)

Wykorzystanie tego typu techniki przeprowadzenia zabiegu pozwala pacjentowi na niemal natychmiastowy powrót do pełnej aktywności, gdyż nie wykonuje się żadnych nacięć na powierzchni ciała. Nie ma także konieczności szycia. Pacjent może jedynie odczuwać niewielki dyskomfort bólowy w miejscu nakłucia i możliwe jest delikatne zaczerwienienie. Osoba, która poddała się zabiegowi modelowania pośladków Macrolane cieszy się również wyraźną poprawą nastroju, samopoczucia, zdecydowanie podwyższa się jego samoocena.

Powiększanie pośladków to zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Pozwala on w krótkim czasie cieszyć się upragnionym kształtem ciała, bez forsownych ćwiczeń i drakońskich diet. Warto o nim pomyśleć szczególnie przed okresem wiosenno-letnim, kiedy to nosimy cieńsze, bardziej podkreślające sylwetkę ubrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *