Prezent dla informatyka. Co wybrać?

Znasz jakiegoś informatyka? Kto z nas nie zna! To jedna z najlepiej zarabiających profesji! Pracy dla informatyków jest całe mnóstwo, a oni zazwyczaj niemal toną w projektach! Jeśli jednak znajdą czas na zorganizowanie urodzinowej imprezy, to nie wypada przyjść z pustą ręką. Nie wiesz, jakie prezenty podarować informatykowi? Podpowiadamy!

Czym się kierować przy wyborze prezentu dla informatyka?

Odpowiedź na to pytanie jest raczej prosta: idealne będą prezenty związane z jego zainteresowaniami! A jeśli jego świat kręci się wokół komputerów, to nie pozostaje Ci nic innego, jak poszukać gadżetów na prezent z tym związanych. Na szczęście udało nam się znaleźć takie prezenty, które z pewnością spodobają się informatykowi. A oto one!

Informatyczne podkładki Dyskietki

Pamiętasz jeszcze stare poczciwe dyskietki do komputerów? Ach, to były czasy! A może by tak podarować prezent dla informatyka w stylu retro? Dyskietki w zamierzchłych czasach używane były niemal na wszystkich komputerach PC. Zdarzało się, że mówiono na nie „miękki dysk”, co w przypadku silikonowych dyskietek-podstawek jest jak najbardziej trafionym stwierdzeniem. Informatyczne podstawki wykonane zostały z trwałego silikonu spożywczego z grafiką nakładaną pod wysoką temperaturą. Dzięki temu do złudzenia przypominają prawdziwe dyskietki, lecz są od nich bardziej wytrzymalsze. I do tego uchronią stół czy biurko informatyka przed nieestetycznymi śladami po szklance albo kubku. Podkładki Dyskietki świetnie sprawdzą się jako prezent dla programisty geeka w wieku 30+.

Kubek Game Over

Kubek Gracza Game Over z pewnością sprawdzi się jako prezent dla programisty, który lubi sobie… pograć! To fantastyczny czarny kubek, który zamiast standardowego ucha ma… pada! Dokładnie takiego samego, jak do konsoli PlayStation! To jednak nie wszystko! Po wypiciu smacznej kawusi oczom informatyka ukaże się napis ,,Game Over”. Można to rozumieć na dwa sposoby: albo skończyła Ci się kawa i wracaj do pracy, albo skończyła Ci się gra i także wracaj do pracy. Kodowanie samo się nie zrobi, a cena kubka jest naprawdę przystępna! 😉 Takie pomysły na prezent to my rozumiemy!

Kubek dla leniwych

Kolejnym pomysłem na prezent dla informtyka jest również kubek, ale już zupełnie inny. Pewnie zastanawiasz się, co kryje się pod nazwą Kubek dla leniwych? To gadżet, którego mechanizm wymiesza kawę, mleko, cukier czy co tam informatyk sobie jeszcze dorzuci. Łyżeczka jest już kompletnie niepotrzebna! Kubek został wyposażony w zaawansowany mechanizm automatycznego mieszania każdego płynu. Wystarczy, że osoba wciśnie guzik znajdujący się na górze ucha od kubka, aby rozpocząć fazę automatycznego mieszania. Dzięki temu gadżetowi Twój kolega, brat czy chłopak już nigdy nie narazi się na ryzyko groźnej kontuzji kciuka lub palca wskazującego, które są nadwyrężane podczas mieszania. Przyjemne z pożytecznym! Taki super prezent z pewnością doceni każdy progamista.

Wielofunkcyjny kabel ładujący 6w1

Problem ze znalezieniem odpowiedniego kabla do ładowania czy przejściówki ma chyba każdy, a informatycy to już w ogóle! Na szczęście możesz im pomóc i podarować w prezencie nowy i absolutnie fantastyczny gadżet! Okazuje się, że wystarczy jeden mały kabel z kilkoma wejściami, aby zastąpić wszystkie ładowarki i przejściówki! Takie gadżety polubi każdy, nie tylko programista. Wielofunkcyjny kabel ładujący 6w1 zawiera wszystkie potrzebne kable w małym, kompaktowym breloczku. Najnowsza wersja popularnego kabla wielofunkcyjnego zawiera 6 wariantów połączeń: USB – USB C, USB – Lightning, USB – iPhone MicroUSB, USB C – USB C, USB C – Lightning, USB C – iPhone MicroUSB. Osoby, które mają problem ze znalezieniem odpowiedniego kabla będą zachwycone! Lepszego prezentu dla informatyka nie znajdziesz! Cena tego gadżetu jest również stusunkowo niewielka w porównaniu z tym, co może zaoferować i jak znacząco ułatwić życie.

Jaki prezent dla informatyka wybrać?

Wciąż nie masz pomysłu na prezent dla informatyka? Prezenty dla osób, które większość życia spędzają przed komputerem nie są łatwe do znalezienia. Zajrzyj do sklepu internetowego Toys4Boys, gdzie znajdziesz znacznie więcej pomysłów na oryginalne prezenty dla każdego kumpla, który niemal nie odrywa się od komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *