Profesjonalne termoloki Babyliss PRO

2 339

Zobacz najczęściej oceniane na fryzjerskim rynku termoloki fimy BaByliss PRO

Termoloki to świetny sposób na szybkie stworzenie pełnej objętości fryzury i uzyskanie pożądanego skrętu. Dzięki nim, już nie trzeba spędzać całej nocy w wałkach na głowie, wystarczy kilkanaście minut, aby móc cieszyć się idealnie kręconymi włosami. Świetny efekt uzyskamy stosując profesjonalne produkty. Przedstawiamy termoloki marki Babyliss PRO – stosowane przez fryzjerów i stylistów na całym świecie.

UWAGA:

oryginalnosc

Firma BaByliss PRO w związku z licznymi podróbkami na rynku wprowadziła na wszystkie swoje produkty specjalne hologramy, które dowodzą oryginalności produktu. Uważaj na mocno przecenione produkty firmy BaByliss PRO od nieznanych sprzedawców!

termoloki-babyliss

Termoloki BaByliss Pro BAB3021E Ceramic Roller Set 20 (strona oficjalnego przedstawiciela marki BaByliss PRO http://www.fryzomania.pl/babyliss-pro-ceramic-roller-set-termoloki-ceramiczne-20sztuk-bab3021e.html ) to produkt, który doskonale sprawdzi się i w salonie, i w domu. Te elektroniczne wałki utrzymają ciepło aż przez 15 minut i tyle czasu powinno wystarczyć, aby stworzyć fryzurę z romantycznych fal, czy uzyskać mocno skręcone włosy. Przy grubych i gęstych włosach sprawdzą się idealnie, choć w tym przypadku może być potrzebne trochę więcej czasu, aby uzyskać doskonały efekt.

Termoloki mają w środku ceramiczny rdzeń, który nagrzewa się i rozprowadza ciepło na pokrytym aksamitem wałku. Specjalny wskaźnik informuje, że sprzęt jest już gotowy do użycia. Termoloki nagrzewają się błyskawicznie, dzięki sporej mocy 400 W. Wystarczy więc nawinąć włosy na wałki i odczekać chwilę. Długi kabel ułatwia ich stosowanie w warunkach salonowych.

Wygoda i efekt wow

Po użyciu termoloków włosy stają się miękkie i elastyczne. Zaletą termoloków jest bowiem to, że znacznie mniej niszczą włosy niż lokówki, kręcarki i prostownice. Świetnie sprawdzają się przy układaniu całych włosów, lub podkręcaniu jedynie pojedynczych pasm.

W profesjonalnym zestawie termoloków BaByliss Pro znajdziemy 20 wałków o różnej grubości: 6 małych wałków (średnica 28mm), 6 średnich wałków (średnica 34mm), 8 dużych wałków (średnica 38mm). Klipsy motylkowe i metalowe igiełki pozwolą na idealne zamocowanie wałków na głowie.

dodatki

Profesjonalne Termoloki BaByliss Pro BAB3021E Ceramic Roller Set 20 sprawią, że idealną fryzurą możemy się cieszyć w krótkim czasie. To spore ułatwienie w codziennej stylizacji włosów i trwały efekt na dłużej.

 

2 Komentarzy
  1. jRO Użytkownicy mówią:

    MAM I SAMA UZYWAM TYLKO STARSZY MODEL. SZCZERZE POLECAM!

  2. Sabina _Lech Użytkownicy mówią:

    masz racje są bardzo dobre ale niestety drogie:(

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.