Przedłużanie rzęs – jakiego efektu można się spodziewać?

Piękne, długie i gęste rzęsy sprawiają, że twarz wygląda młodziej, a spojrzenie staje się bardziej zalotne. Ciemne, podkręcone i grube rzęsy poprawiają urodę i sprawiają, że kobieta staje się atrakcyjniejsza w oczach mężczyzn. Trudno więc się dziwić temu, że przedłużanie rzęs jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetycznych.

 

Kobiety zainteresowane przedłużaniem rzęs bardzo często zastanawiają się, na jaki efekt mogą liczyć. Choć każdy dobry salon kosmetyczny posiada własne portfolio, w którym pokazuje zdjęcia oczu kobiet wykonane przed i po zabiegach, to każda klientka i tak ma wątpliwości, czy w jej przypadku można liczyć na równie piękne rezultaty. Prawda jest tylko jedna. Każda kobieta może mieć piękne, długie i gęste rzęsy, bez względu na to, czy jej własne są cienkie, łamliwe, nierówne czy bardzo krótkie. W zasadzie wystarczy tylko kilka milimetrów naturalnych rzęs, abyśmy mogli przykleić do nich nowe, uwodzicielskie rzęsy. Gęstość naturalnych rzęs też nie ma znaczenia, ponieważ w dzisiejszych czasach możemy korzystać z nowoczesnych technik, typu 3:1, czyli takich, w których do jednej naturalnej rzęsy przyklejamy 3 sztuczne, a tym samym osiągamy efekt trzy razy gęstszego wachlarza rzęs.

Piękna rzęsy

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs daje natychmiastowy efekt. Spojrzenie wygląda naturalnie, oko się „otwiera”, a twarz nabiera świeżości.

Zagęszczanie rzęs jest jednym z tych zabiegów, które zawsze dają oczekiwany, a czasami wręcz oszałamiający, efekt. Doświadczona kosmetyczka, pracująca na dobrych produktach, nie może nie poradzić sobie z tym zadaniem. Więc jeśli właśnie przeglądasz zdjęcia kobiet, które skorzystały z tego zabiegu i zastanawiasz się, czy jesteś w stanie tak samo dobrze wyglądać, to odpowiedź może być tylko twierdząca.

Stylizacja rzęs w salonie kosmetycznym J’adore Instytut

W naszym salonie kosmetycznym przedłużaniem rzęs zajmuje się jedna z najbardziej utalentowanych stylistek rzęs. Pani Justyna posiada wieloletnie doświadczenie w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs różnymi metodami. Miała okazję pracować z bardzo trudnymi przypadkami, czyli kobietami, które miały wyjątkowo delikatne, kruche, cienkie i krótkie rzęsy lub zniszczone przez uszkodzenia mechaniczne czy powstałe w wyniku źle przeprowadzonych zabiegów kosmetycznych. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, o czym świadczy pokaźne grono stałych klientek.

Przedłużanie rzęs to doskonały zabieg dla każdej kobiety, która marzy o seksownym, zalotnym spojrzeniu lub po prostu chce dokonać widocznej zmiany we własnym wizerunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *