Ramki do zdjęć stworzone z pasją

Ramki do zdjęć to najbardziej popularna forma przechowywania naszych wspomnień, ale też element dekoracji wnętrza. Dlatego ich stylizacja ma znaczenie. Z tego też względu oprawa zdjęcia nie powinna być standardowa, nudna i pospolita, ale swoim kształtem i strukturą podkreślać osobowość wnętrza, jako detal wpisujący się w jego aranżację.

Domowa galeria w twoim domu

Ramka to niewątpliwie detal, który może być oryginalnym i ponadczasowym elementem dekoracji. Wszystko zależy od tego, w jakiej stylizacji chcesz utrzymać swoje wnętrze. W czasach kiedy fotografia stawiała swoje pierwsze kroki, każdy uwieczniony obraz wizerunku bliskich był wyeksponowany na głównej ścianie w salonie, jadalni lub gabinecie. Taka kolekcja zdjęć w drewnianych ramkach, niczym małe obrazki, tworzyły klimatyczne wnętrze, tworząc zarazem historię rodu, która była pielęgnowana dla następnych pokoleń. Obecnie trudno nam wszystkie nasze zdjęcia umieścić na ścianach, ale te znaczące, ukazujące najważniejsze emocjonalnie momenty naszego życia warto odpowiednio wyeksponować.

Zatem w tym wypadku ma znaczenie właściwy format ramki lub ramek do zdjęć, będących nietuzinkową oprawą całości. Klasyczne ramki drewniane w kolorach drewna, bieli lub czerni doskonale wpisują się do wnętrz klasycznych, rustykalnych, czy nowoczesnych w stylizacji eko. Wprowadzają ciepłą atmosferę iście rodzinnej sielanki. Doskonale się prezentują w różnych formatach i wielkościach, w jednym wzorze i kolorze.

Ciekawym rozwiązaniem są dekoracyjne ramki dające możliwość oprawienia w nie kilku zdjęć. Na stronie ramki na zdjęcia z Fabryki Form znajdują się nietuzinkowe wzory i kształty ramek do fotografii, które doskonale się wpisują w każde nowoczesne wnętrze.

Ramka luna to niebanalny element dekoracyjny, który pozwala na stworzenie własnej małej galerii zdjęć na ścianie. Okrągła rama o średnicy ok. 58 cm mieści w sobie mniejsze, symetryczne części, w których znalazło się miejsce na umieszczenie dziewięciu naszych fotografii. Geometryczne kształty sprawiają, że ramka sama w sobie jest ozdobą, która może zawisnąć w naszym salonie na eksponowanym miejscu. Prosta forma sprawia, że doskonale aranżuje się do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz, podkreślając ich charakter, swoją geometryczną strukturą.

Ramka Gridart to propozycja dla miłośników prostych form, którzy kochają to, co naturalne. Wykonana z naturalnego drewna i podzielona na 16 równych kwadratów, może być swego rodzaju księgą naszej historii, opowiadającą o różnych ważnych momentach naszego życia lub dziennikiem naszych wydarzeń życiowych. Oprócz samych zdjęć możemy w poszczególnych kwadracikach ramki umieścić drobne figurki, przedmioty lub karteczki memo, które dodatkowo będą stanowiły wyjątkowy element dekoracji. Ramka Gridart występuje w trzech ponadczasowych kolorach: naturalnego drewna, orzechu i białym.

Ramki przestrzenne

Szkło i metal dają ciekawe połączenia stylizacyjne opraw do fotografii, które stanął się oryginalnym elementem dekoracyjnym w każdej modernistycznej aranżacji wnętrza. Tworzą strukturę formy przestrzennej, dzięki ich nietuzinkowym stylizacjom. Zdjęcie w nich wygląda jakby obraz zawieszony w tle konstrukcji metalowej, stąd też uzyskuje lekkość, a widz ma wrażenie, jakby było umiejscowione gdzieś w przestrzeni, a nie bezpośrednio na ścianie, takie właśnie są ramki 3D z Fabryki Form. Seria ramek Prisma to połączenie geometrycznej przestrzennej konstrukcji stalowej ze szklaną taflą ramki, mieszczącą fotografie. Same w sobie stanowią oryginalną formę dekoracyjną, którą możemy postawić na stole, biurku, półce, lub innym wyeksponowanym miejscu albo powiesić na ścianie. W tej ostatniej wersji daje niezwykły trójwymiarowy efekt. Ramki serii Prisma to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują czegoś nietypowego i designerskiego. Dostępne są w trzech topowych wersjach: mosiądzowanej, chromowanej i czarnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *