Rozstępy – jak przywrócić skórze naturalne piękno?

Charakterystyczne białe pręgi występujące na skórze ud, pośladków, brzucha i piersi potocznie określane mianem rozstępami są zmorą wielu kobiet, ale także i mężczyzn. Rodzaj tego defektu skórnego uznawany jest za jeden z największych kompleksów, negatywnie wpływających na nasze samopoczucie. Jak szybko i skutecznie pozbyć się rozstępów? Choć istnieje wiele domowych sposobów to najlepsze rezultaty uzyskać można poprzez zastosowanie profesjonalnej terapii.

Przyczyny powstawania rozstępów

Nieestetyczne rozstępy są efektem gwałtownego i nagłego rozciągania skóry w wyniku np. szybkiego przybrania na wadze, zaburzeń hormonalnych w trakcie ciąży, zmiany kształtu sylwetki w okresie dojrzewania bądź też w sytuacji budowania masy mięśniowej. Jednym ze sposobów na ich trwałe usunięcie jest zabieg Bloomea. Czym się charakteryzuje, jak wygląda?

Innowacyjny zabieg Bloomea

Zabieg Bloomea wykonuje się przy użyciu profesjonalnego urządzenia pracującego w oparciu o trzy różne działania – złuszczanie martwego naskórka, wtłaczanie składników aktywnych w głąb skóry, intensyfikowanie działania składników aktywnych. Niezależnie od umiejscowienia i ilości rozstępów wskazane jest wykonanie serii od 1 do 12 zabiegów, w regularnych odstępach czasowych. Bloomea przynosi natychmiastowe efekty, które widoczne są już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu. Skóra w miejscu wykonania zabiegu jest bardziej nawilżona, napięta i wygładzona, a co najważniejsze rozstępy stają się mniej widoczne. Więcej na temat właściwości oraz zastosowania urządzenia Bloomea dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Bloomea

Przed przeprowadzeniem zabiegu Bloomea, ze względów bezpieczeństwa oraz skuteczności należy wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania. Niestety, nie wszystkie kobiety mogą skorzystać z dobrodziejstw tego innowacyjnego urządzenia.

Głównymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Bloomea są:

– choroby nowotworowe skóry,

– występowanie znamion o niezidentyfikowanym charakterze,

– trądzik w fazie aktywnej,

– terapia antytrądzikowa oparta na zastosowaniu silnych środków farmakologicznych,

– obecność naczyniaków jamistych oraz nadżerek,

– zakażenia skóry wywołane wirusami, bakteriami bądź grzybami.

Walka z rozstępami bywa bardzo czasochłonna i niekiedy zupełnie niemożliwa. W większości przypadków domowe metody nie przynoszą upragnionych rezultatów, dlatego też jedynym możliwym sposobem na ich skuteczne i szybkie usunięcie jest przeprowadzenie profesjonalnego zabiegu kosmetycznego z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *