Sale weselne w Szczecinie

Jakie miejsce jest najlepsze na organizację wesela? Na co warto zwrócić uwagę, podczas wybierania odpowiedniego hotelu czy pensjonatu? Czy są miejsca w naszym kraju, które zasługują na szczególną uwagę w trakcie organizacji ślubu? Z pewnością jednym z najciekawszych regionów jest północna część Polski, a w niej – Szczecin. Zobacz, jakie sale weselne w Szczecinie są warte uwagi i wybierz najlepszą z nich.

Jak wybrać miejsce na wesele?

W mieście znajdującym nieopodal polskiego Bałtyku znajduje się kilka sal, które warto wziąć pod uwagę w trakcie przygotowań do ślubu. Oferują one wiele atrakcji oraz ciekawych rozwiązań, które z pewnością przyciągną uwagę Twoją oraz twojego partnera.

Zanim przystąpisz do rezerwacji idealnej sali weselnej w Szczecinie, ustal ze swoim przyszłym małżonkiem lub małżonką, najważniejsze sprawy, takie jak:

  • liczbę gości – od niej bowiem zależy wielkość sali, którą będziecie rezerwować. Jeśli planujecie kameralne wesele dla najbliższej rodziny, nie musicie organizować wesela w miejscu, mogącym pomieścić nawet 300 osób. Z pewnością lepsze okażą mniejsze miejsca, takie jak niewielkie sale bankietowe.
  • typ obiektu – ustalcie, czy chcecie organizować wesele w hotelu, w którym wasi goście, będą mogli wynająć pokój, na sali bankietowej czy w kameralnej restauracji, idealnej na niewielkie przyjęcia.
  • atmosferę – która w trakcie wesela, jest bardzo ważnym elementem całej zabawy. Zdecydujcie razem, czy wolicie zorganizować wesele w stylu nowoczesnym, czy może historycznym. Możecie także wspólnie wybrać jeden główny kolor, który będzie motywem przewodnim całej uroczystości.
  • dodatkowe atrakcje – takie jak np. fontanna czekoladowa, pokazy barmańskie czy pokazy sztucznych ogni. W niektórych obiektach można także zorganizować wesele w plenerze.

W Starym Folwarku w Szczecinie możecie zorganizować wesele na 200 osób. W miejscu tym, poza trzema salami bankietowymi, znajdują się pokoje dla gości, wyposażone w łazienkę, telewizor oraz dostęp do internetu.

Jeśli planujesz zorganizować wesele w innej części Polski, wejdź na stronę www.saleweselne.com i sprawdź pozostałe obiekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *