Ścianki tekstylne – jak wykorzystać ich potencjał?

Organizujesz imprezę lub event? Jest wiele okazji, by wykorzystać potencjał marketingu i hojność sponsorów. Wykorzystując znane i cenione rozwiązania, możesz w prosty sposób stworzyć interesujące miejsce dla reklamodawców i interesantów, którzy będą pojawiać się na Twoich wydarzeniach.

Jaki element wyposażenia zaliczamy do standardowego asortymentu wszystkich imprez masowych lub medialnych? Są to oczywiście ścianki tekstylne, na których fotoreporterzy, gwiazdy i celebryci mogą finalizować to, nad czym tak długo pracowali. Czy oprócz tego można wykorzystać ścianki tekstylne w sposób ciekawy dla zwykłych ludzi? Okazuje się, że tak! Masz do dyspozycji mnóstwo opcji – wystarczy wykazać się kreatywnością.

Eventy i imprezy masowe – prosty projekt dla sponsorów

Otwierasz restaurację, planujesz premierę płyty lub organizujesz naprawdę prestiżową imprezę typu sylwester w eleganckim dworku? Niezależnie od tego, co planujesz, musisz wyposażyć salę w pewne elementy, dzięki którym wydarzenie stanie się bardziej prestiżowe. Chyba nie trzeba być specjalistą od spraw związanych z marketingiem i PRem, by wiedzieć, że ścianki teksty pozwalające na poczucie się jak gwiazdy na czerwonym dywanie, są doskonałym pomysłem. Dzięki nim zwykli goście poczują się tak, jak na co dzień czują się prawdziwi celebryci ze światową sławą. Dodatkowo zostanie im ciekawa pamiątka, którą będą niezwykle ciepło wspominać – a skoro mogą mieć ciepłe wspomnienia z Twoją działalnością, bez wątpienia należy skorzystać z tej opcji. W ten sposób stworzysz ciekawy wizerunek firmy i zadbasz o to, by klienci o niej pamiętali na dłużej.

Kreatywne wykorzystanie ścianek tekstylnych na wyciągnięcie ręki

Ludzie w obecnych czasach bombardowani są przez media z każdej strony. Nic dziwnego, że firmom coraz ciężej przebić się ze swoimi materiałami marketingowymi. Muszą one przyciągnąć uwagę klienta, na co mają kilka sekund i zaciekawić go na tyle, by został on na dłużej. Jak to zrobić? Najlepiej poczuciem humoru i ofertą czegoś, co zaoferuje mu wymierne korzyści, np. dobrą zabawę, która nie jest raczej spotykana. Ścianki tekstylne z humorystycznym nadrukiem i motywem, który turyści lub klienci wykorzystują do wspólnych zdjęć, to świetna alternatywa. Za kilka złotych mogą mieć śmieszną pamiątkę ze wspólnego wyjazdu, a dla Ciebie jednorazowa inwestycja nie będzie wymagająca pod względem finansowym. W popularnych kurortach turystycznych taka atrakcja może w ciągu jednego dnia zwrócić koszt zakupu i w kolejnych tygodniach jedynie zarabiać dla Ciebie niemałe pieniądze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *