Seks tantryczny – Jak go osiągnąć

Seks tantryczny to najlepsza droga do Wielkiego orgazmu. Sztuka kochania, wywodząca się rodem ze wschodu, to całkowite zespolenie kobiety i mężczyzny. Tantra łączy nie tylko ich ciała, ale też dusze. To seks na granicy fizyczności i ducha- zapewnia bardzo długie, intensywne i wręcz niebiańskie doznania seksualne.

 Sztuka ta wymaga dość sporej praktyki, doświadczenia i umiejętności. Dla wielu par jest to wielogodzinny maraton poprzedzony medytacją, jogą i innymi wschodnimi praktykami duchowymi. Jednak ci którzy spróbowali tej niebiańskiej rozkoszy uważają, że ich życie seksualne już nie jest takie samo.

Pięć kroków do udanego seksu tantrycznego:

1. Kontakt wzrokowy– kontakt wzrokowy z partnerem działa jak najlepszy afrodyzjak dla kobiet. Mając kontakt wzrokowy ze swoim partnerem podczas gry wstępnej lub znajdując na niego czas przynajmniej 5 minut w ciągu dnia- pomaga to pogłębiać uczucia twojego partnera. To tak jakbyście zakochiwali się w sobie na nowo.

2. Świadomy dotyk – Tantra to odkrywanie swoich zmysłów poprzez dotyk. Zaangażowanie i świadome dotykanie partnera ( nie rób tego mechanicznie) to droga do prawdziwej nowej jakości seksu oraz zwiększenia własnego libido. Podczas tej techniki postaraj się wyciszyć myśli oraz uwagę od innych spraw i skoncentrować się na tym, co w danym momencie wykonujesz.

3. Odkrywaj swoje zmysły – seks tantryczny przyjemność odczuwania wszystkimi zmysłami: węchem, smakiem, dotykiem, słuchem. Do tego warto stworzyć odpowiedni klimat i zadbać o zmysły- każdy z osobna. Dla popieszczenia zmysłu powonienia warto wykorzystać olejki eteryczne np. cynamon bądź wanilia. Słuch dopieści romantyczna delikatna muzyka lub poemat o miłości dla ukochanego. Dla smaku podziałają czekolada, miód lub jagody. By pobudzić dotyk warto pieścić partnera piórkiem, delikatną tkaniną lub płatkami róży.

4. Kontrola nad orgazmem – odczuwanie pełnego orgazmu to budowanie eterycznego napięcia i powolne jego uwalnianie. Kiedy czujesz, że nadchodzi moment szczytowania, pozwól sobie odpocząć, by fala rozkoszy nie przyszła zbyt szybko. W tym celu użyj odpowiedniego oddechu oraz siły woli, a to miłe napięcie w tym wypadku ogarnie całe twoje ciało. Stosując tą metodę- masz kontrolę nad twoim orgazmem. Kiedy pozwolisz mu przyjść, ogranie on całe twoje ciało.

5. Ciesz się seksem – tantra to sposób na osiągnięcie wyższej świadomości seksualnej. Nie należy jedynie kłaść nacisku na efekt końcowy, ale cieszyć się całą drogą przeżyć prowadzących do finału. Koncertowanie się tylko na orgazmie powoduje wpadanie w rutynę i powielanie tych samych schematów. Pamiętaj za co lubisz seks i ciesz się nim.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *