Skuteczna i bezbolesna depilacja? – odpowiedź jest jedna, to: SkinLover BEAN

Samo uprzędzenie jak widzimy posiada aż 5 trybów pracy dopasanych do różnych części naszego ciała i potrzeb. Ich zróżnicowanie możemy określić krótko jako optymalne. Nic dodać nić ująć. Trzymając nas SkinLover BEAN mamy poczucie sprzętu z najwyższej półki premium, jakość wykonania, materiał oraz spasowanie stoją zdecydowanie na najwyższym poziomie – pozwala nam to przypuszczać, iż depilator będzie służył nam długie lata.

Efekty działania

To co nas interesuje najbardziej to oczywiści nie piękny design urządzenia czy jego ergonomia. Oczywiście jest to skuteczność działania. Jak każdy profesjonalny depilator laserowy również urządzenie SkinLover BEAN należy używać wielokrotnie powtarzając sesje z odpowiednim odstępem czasu. Laser używamy wyłącznie na czyste i suche ciało. Dlatego warto go stosować po kompieli ale pamoętając o dokładnym wysuszeniu ciała. Nie wolno stosować kremów cxy balsamów jak również wykonując zabieg na twarzy oczywiście zmywamy makijaż. Unikajmy też stosowania go na znamiona, blizny czy nawet małe ranki.

Przy prawidłowym i regularnym używaniu uż po pierwszych sesjach nasze niechciane włoski stopniowo zaczną zanikać aż do momentu, kiedy praktycznie będziemy mogły o nich zapomnieć. Ponowne zabiegi będziemy mogły wykonywać już rzadziej a wręcz okazjonalnie. Pozwoli nam to uzyskać najlepszy i najdłuższy efekt. Działanie lasera polega na precyzyjnym niszczeniu cebulek włosów dzięki temu spowalnia to odrastanie tych nowych i znacząco je osłabia. Dodatkowo sam zabieg wygładza skórę. Używanie urządzenia jest całkowicie bezpieczne co warto podkreślić i ponownie przywołać. W naszym przypadku pierwsze efekty zauważyłyśmy już po trzeciej sesji. Włoski odrastały wolniej były rzadsze oraz zdecydowanie delikatniejsze. Po 7 sesji praktycznie przestały odrastać!.

Mały ale … wszechstronny!

Zgodnie z informacjami producenta sam zabieg jest bezbolesny co potwierdziły nasze testy. W zależności od trybu pracy nie czujemy praktycznie nić lub niezwykle delikatne ukłucie. Wielki plus dla SkinLover BEAN!. Sam zabieg możemy wykonać na dowolną część ciała wliczając w to twarz. Co wcale nie jest tak oczywiste przeglądając oferty konkurencyjnych urządzeń. Zabieg jak można łatwo się domyśleć wykonujemy samodzielnie w domu i jest niezwykle prosty, szybki i bezbolesny. Z powodzeniem podczas jego wykonywania możemy oglądać film lub wykonywać inną czynność.

SkinLover BEAN to doskonałe urządzenie które z całego serca polecamy. Jest to doskonały pomysł na prezent z gwarancją satysfakcji obdarowanego. A gdyby nikt nas nim nie obdarował to warto kupić go sobie samej!:). Tylko dla czytelniczek naszego portalu oferujemy dedykowany rabat na jego zakup. Warto się pośpieszyć, ponieważ liczba sztuk w promocji jest ściśle ograniczona.

Depilator można zakupić w specjalnej cenie wchodząc TU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *