Skuteczne odżywki do włosów

Odżywki do włosów to kosmetyki, bez których nie da się obejść. Nieważne jaki ma się rodzaj włosów i czy potrzebna jest ich intensywna regeneracja, czy są w dobrym stanie. Wśród rozmaitych odżywek dostępnych w sklepie Cosibella można znaleźć preparaty idealnie spełniające konkretne wymagania. Dzięki nim wygładzone, nawilżone i odżywione włosy będą Twoim atrybutem. 

Określ swoje potrzeby

W asortymencie sklepu znajdują się starannie wyselekcjonowane odżywki do włosów, których receptury powstały we współpracy z cenionymi kosmetologami, trychologami i dermatologami. Dlatego właśnie spełniają wymagania również tych osób, które mają szczególne oczekiwania, gdyż pielęgnacja włosów przysparza im problemów. Inne odżywki sprawdzają się w przypadku włosów przetłuszczających się, inne są wskazane, gdy włosy są suche i łamliwe lub farbowane. Warto stosować odżywki po każdym myciu włosów, a raz na kilka dni stosować maskę o intensywniejszym działaniu – najlepiej wybrać produkty z tej samej serii, by działanie kosmetyków uzupełniało się.

Do włosów o różnym stopniu porowatości

Aby czerpać jak najwięcej korzyści ze stosowania odżywek do włosów, warto określić stopień ich porowatości. Włosy kręcone, a także zniszczone zabiegami fryzjerskimi, są na ogół wysokoporowate. Jeśli nie potrafisz samodzielnie dobrać odżywki do takiego rodzaju włosów, to możesz skorzystać o propozycji marek, które oferują kosmetyki z odpowiednią informacją na etykiecie. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że Twoje wysokoporowate włosy będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Staną się bardziej błyszczące i nie będą się puszyć, a ich porowatość może się wyraźnie obniżyć. Wiele kobiet ma włosy średnioporowate – stosując niektóre odżywki, można oczekiwać tego, że doprowadzi się je do idealnego stanu, czyli do niskoporowatości. Jednak nawet włosy niskoporowate potrzebują odżywki do włosów, która utrzyma je w świetnej kondycji!

Najlepsze składniki

W odżywkach do włosów, które można nabyć w sklepie Cosibella, znajdują się cenne składniki. Wśród nich warto wymienić choćby proteiny soi i pszenicy, które odbudowują włosy, działający przeciwzapalnie i łagodząco wyciąg z rumianku pospolitego, dodającą włosom sprężystości spirulinę czy ekstrakt z czerwonych wodorostów niwelujący efekt utleniania włosów. Jeśli jesteś fanką stosowania olejów do włosów, to na pewno ucieszy Cię fakt, że w odżywkach do włosów Cosibella nie brakuje właśnie tych składników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *