Sposób na ochronę przed wszawicą głowową – HEDRIN OCHRONA

Mamy XXI wiek, wysoki poziom higieny, a problem wszawicy głowowej nadal występuje w dużym natężeniu, zwłaszcza wśród najmłodszych członków społeczeństwa. Dlatego tak ważna jest prewencja. Niezastąpioną pomocą okazuje się w tym wypadku nowy rewolucyjny produkt, który pojawił się na rynku – HEDRIN OCHRONA. Preparat zapewnia stałą ochronę przed wszami, a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Temat wszawicy głowowej obrósł wieloma mitami, np. wciąż niesłusznie łączony jest z ubóstwem i brudem. Dlatego problem, choć powszechny – dotyczy wszystkich kontynentów, stref klimatycznych i populacji, stał się wstydliwy, co sprzyja rozprzestrzenianiu się pasożytów. Jak zatem skutecznie mu przeciwdziałać?

Jak walczyć z wszawicą

Stałą ochronę przed wszawicą głowową zapewni skuteczny preparat wykorzystywany w profilaktyce wszawicy głowowej – HEDRIN OCHRONA, który ostatnio pojawił się w sprzedaży. – HEDRIN OCHRONA zabezpiecza przed rozwinięciem wszawicy głowowej, uniemożliwia wykluwanie się wszy z jaj oraz zabija pasożyty, które znajdują się już na włosach. Składnikiem aktywnym preparatu jest 1% Aktivdiol® – tłumaczy Eliza Fabijańczyk, Product Manager w firmie Solpharm. Produkt można stosować u dzieci i niemowląt już od 6 miesiąca życia przez dowolny okres czasu.

Lek na wszy

Ma formułę sprayu, dzięki czemu jest łatwy w użyciu, a aplikacja na suche bądź mokre włosy przebiega szybko. – Nie wymaga spłukiwania, a dodatkowo pielęgnuje włosy podobnie jak odżywka i uławia ich rozczesywanie – dodaje Eliza Fabijańczyk. Aby uchronić maluchy przed ryzykiem zarażania wszami, wystarczy go nakładać 2 razy w tygodniu. Dodatkowo, jego owocowy zapach jest w pełni akceptowany przez dzieci i rodziców.

Preparat HEDRIN OCHRONA należy stosować regularnie zwłaszcza u dzieci w przypadkach, gdy istnieje zwiększone ryzyko zarażenia wszami: wspólne zabawy, nocowanie u znajomych czy powrót do szkoły po wakacyjnych wyjazdach.

Cena: 120 ml – ok. 29 zł

 

Za kontakty z mediami odpowiada:

Izabela Oko CiałowiczPR
PR Manager

Tel. (22) 781 40 51

Tel. kom. 533 502 029

iz*********@ci*********.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *