Świece unoszące się na wodzie

Świece pływające mają wyjątkową aurę. Oprócz tego, że jak sama nazwa wskazuje, mogą unosić się na powierzchni wody dzięki czemu relaksują, to tworzą nieskończone możliwości dekoracyjne.

 

Oprócz ogromnej różnorodności kolorów świece pływające dostępne są w wielu różnych kształtach. Zdobią każde szklane naczynie i idealnie komponują się z ozdobnymi kamieniami, kryształami i wieloma innymi dodatkami. Pływające świeczki nadają się do dekorowania domu czy restauracji nie tylko z okazji specjalnych wydarzeń.

 

Na jakie okazje można wykorzystać pływające świece?

 

Zastosowanie świeczek pływających jest naprawdę wszechstronne. Bez względu na to, jakim kolorem chcesz ozdobić swój stół, gama barw świeczek jest tak szeroka, że znajdziesz kolor odpowiedni dla siebie. Świeczki w kolorach takich jak złoty czy srebrny idealnie nadają się do wykonania uroczystego stołu, takiego jak srebrne wesele czy złote wesele. Można je również wspaniale ze sobą łączyć. Żółte i zielone świeczki pływające to typowa wiosenna mieszanka na przyjęcie w ogrodzie lub urodziny w plenerze. Równie pięknie, jak bardzo nowoczesne zestawienie w kolorze srebrnym i fioletowym, to idealny zestaw na wieczorową, uroczystą kolację. Urodziny dziecka, to ple do popisu przy dekoracji stołu, z wykorzystaniem wielu barwnych, pływających ozdób.

 

Z czym łączyć pływające świece?

 

Dzięki pływającym świecom możesz wyczarować małe dzieło sztuki z każdego szklanego, przezroczystego naczynia. Świece prezentują się doskonale w połączeniu z ozdobnymi i szklanymi soczewkami, kamykami czy kryształkami.  Katalog Twoich życzeń i pomysłów jest nieskończony. Nawet proste, zgrabne szkło wypełnione wodą i unoszącą się świeczką stanie się świetnym prezentem lub upominkiem czy dekoracją salonu. Na szczególnie romantyczne okazje wypróbuj pływające świece w kształcie serca lub świece w kształcie róży. Te pływające świece to romantyzm w czystej postaci. Możesz przy ich użyciu przygotować cudowną, pobudzającą zmysły kąpiel ukochanej osobie. Zobaczysz, jak niewiele potrzeba, aby sprawić komuś przyjemność.

 

Pływający relaks

 

Świece unoszące się w wodzie tworzą magiczny nastrój spokoju. Unoszące się światła świec migoczą poczuciem ukojenia. Światło i woda wymiatają niepokój i relaksują. Pływające świece unoszą się na wodzie tak długo, jak długo płoną. Szeroka gama kolorystyczna w połączeniu z efektem unoszenia się tworzy niepowtarzalną i relaksującą atmosferę w pomieszczeniu. Pływające świeczki nie kapią woskiem, co oznacza, że nie dostanie się on np. do wanny. Palące się pływające świeczki wypalają się do dna, a w chwili, kiedy przez cienkie dno, do środka dostanie się woda, świeca sama się ugasi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *