Szkolenia z makijażu permanentnego najwyższej klasy – Hanami PMU Academy

Planujesz zacząć karierę z makijażem permanentnym? Chcesz podnieść swoje umiejętności na jeszcze wyższy poziom? Szukasz szkoły, która nauczy Cię wszystkiego i przygotuje do pracy na światowym poziomie? Poznaj koniecznie Hanami PMU Academy, czyli cenioną szkołę, w której dowiesz się dosłownie wszystkiego o makijażu permanentnym.

Hanami PMU Academy – certyfikowana szkoła makijażu permanentnego 

Chcąc udać się na szkolenie z makijażu permanentnego, warto wybierać renomowane placówki. Takim właśnie miejscem jest Hanami PMU Academy, czyli certyfikowana szkoła (ISO), w której organizowane są profesjonalne kursy dla linergistów i kosmetyczek. Miejsce to cieszy się dużym uznaniem w branży – na przestrzeni lat szkolenia ukończyło wielu linergistów, którzy dziś z powodzeniem prowadzą swoje salony kosmetyczne.

Nauka od najlepszych – poznaj trenerów Hanami PMU Academy

Szkolenia z makijażu permanentnego w Hanami PMU Academy prowadzone są na najwyższym poziomie. Możliwe jest to dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze trenerów, którzy od wielu lat odnoszą sukcesy w pracy. Udając się na kurs do Hanami PMU Academy, masz szansę uczyć się od m.in.:

 • wykładowców akademickich,
 • międzynarodowych trenerów makijażu permanentnego,
 • Mistrzyń Polski w makijażu permanentnym,
 • kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem,
 • autorów publikacji o makijażu permanentnym,
 • jurorów mistrzostw makijażu permanentnego.

 

Możliwość nauki pod okiem profesjonalistów sprawi, że będziesz miał szansę zdobyć obszerną wiedzę teoretyczną, a także niezbędne w pracy umiejętności praktyczne, które przygotują Cię do pracy linergisty na światowym poziomie.

Premium Club Hanami

Hanami specjalnie dla miłośników Marki stworzyło Premium Club, czyli ekskluzywna ofertę z produktami i usługami w najniższych cenach.

 

Oferta Hanami Pigments Premium to:

 • Stały rabat 20%,
 • Darmowa dostawa,
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych,
 • Specjalne oferty, dodatkowe promocje,
 • Możliwość kupna produktów w przedsprzedaży,
 • Wymiana punktów na nagrody.

 

Aby dołączyć do klubu należy wykupić dostęp, który obowiązuje przez rok czasu. Koszt takiej usługi to jedyne 1590zł. 

 

Oferta szkoleń dla każdego, czyli jakie szkolenia są prowadzone w Hanami PMU Academy?

Interesuje Cię szkolenie podstawowe makijażu permanentnego? A może masz za sobą już pierwsze doświadczenia i oczekujesz czegoś więcej od kursu? Niezależnie od tego, na czym Ci zależy, Hanami PMU Academy jest doskonałym miejscem dla Ciebie. Placówka przyjazna jest dla każdego, a same szkolenia podzielone są na różne poziomy w zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia. W ofercie znajdziesz takie kursy jak m.in.: BASIC (poziom podstawowy), MASTERCLASS (poziom średniozaawansowany), INDIVIDUAL (szkolenie dostosowane indywidualnie pod kursanta), TRAINER (szkolenie na trenera Hanami). Oprócz wyżej wymienionych szkoleń w Hanami PMU Academy organizowane są również warsztaty (WORKSHOPS) i jednodniowe kursy na poziomie zaawansowanym (ONE-DAY MASTERCLASS).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *