Sztukateria Mardom. Ubierz dom aż po sufit

Planowanie wystroju wnętrza czasem nas przerasta. Zaplanowanie aranżacji dla każdego pokoju to niezwykle pracochłonne zadanie, więc nietrudno przy jego realizacji opaść z sił. Jeśli sam podejmujesz się tego zadania, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że ciąży na tobie duża odpowiedzialność za samopoczucie twojej rodziny w waszych nowych czterech kątach. Sztukateria Mardom to gama przydatnych produktów, które udekorują twój dom od podłogi aż po sufit, dlatego warto przyjrzeć się im z bliska.

mardom-decor-1

 

Ubrany sufit

W bogatym asortymencie producenta znajdziesz pokaźny wachlarz produktów, które posłużą ci do wykończenia wszystkich powierzchni w twoim domu. Sztukateria Mardom dzieli się na dekoracje sufitowe, ścienne oraz przypodłogowe, które w odpowiednim zestawieniu przepięknie uzupełniają projekt wystroju wnętrza. Sztukateria sufitowa to przede wszystkim listwy Mardom – przysufitowe oraz oświetleniowe. Pierwsze z nich subtelnie zaznaczają granicę pomiędzy ścianą a sufitem, maskując potknięcia w malowaniu czy tapetowaniu. Listwy Mardom oświetleniowe, oprócz tej podstawowej funkcji, pozwalają również na montaż dodatkowego oświetlenia. Listwy oświetleniowe emitują subtelne, rozproszone światło w stronę sufitu lub ściany, co buduje niezwykle romantyczny nastrój. Z tego też względu okazują się niezwykle przydatne w często uczęszczanych przestrzeniach domowych – w salonie, kuchni, korytarzu lub na klatce schodowej. W sztukaterii sufitowej znajdziesz także zdobne rozety oraz kopuły, potrafiące całkowicie odmienić powierzchnię sufitu.

Przyozdobione ściany

Sztukateria Mardom znakomicie sprawdza się także w dekoracjach ściennych. W asortymencie producenta znajdziesz listwy Mardom przeznaczone właśnie do montażu naściennego. W ofercie zgromadzono listwy Mardom gładkie oraz ornamentalne o zróżnicowanej stylistyce i rozmiarach. Listwy ścienne mogą stanowić samoistną ozdobę lub też jeden z elementów większej kompozycji. Do ściennych sztukaterii zaliczają się również kolumny oraz półkolumny, a także elementy do obramowania drzwi i okien. Wykorzystując sztukaterię w podobnym stylu możesz zatem stworzyć spójny projekt i tym samym przyozdobić rozmaite powierzchnie w twoim domu. Pozostawienie wszystkich elementów sztukateryjnych w oryginalnej białej barwie sprawia, że w otoczeniu kolorowych ścian, razem prezentują się wyjątkowo elegancko.

Estetycznie wykończone podłogi

Sztukateria Mardom to także listwy przypodłogowe, które nie tylko doskonale spinają cały projekt wystroju, ale przede wszystkim spełniają bardzo praktyczną funkcję. Przede wszystkim listwy Mardom przypodłogowe, podobnie jak listwy przysufitowe, tuszują niedoskonałości na łączeniach ze ścianami. Niezwykle przydatną funkcjonalnością jest fakt, że listwy Mardom maskują również kable, które przede wszystkim są niebezpieczne szczególnie dla najmłodszych domowników, ale także brzydko wyglądają. W zależności od potrzeb możesz wybrać listwy Mardom o określonej wysokości, zakrywając to, co ci przeszkadza.

mardom-decor-2

Opinie oraz dobre porady otrzymaliśmy dzięki sklepowi Efekciarnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *