Urządzamy salon – spersonalizowane fototapety

Mając na myśli kwestię aranżacji i dekoracji mieszkania, bardzo zależy nam, aby przestrzeń, jaką zajmujemy była unikatowa i oryginalna w każdym najdrobniejszym calu. W tym przypadku z pomocą przychodzą nam spersonalizowane fototapety, które bez trudu można dostosować nie tylko do osobistych oczekiwań i preferencji, ale również rozmiarów pomieszczenia. Nic zatem dziwnego, że tego rodzaju dekoracje cieszą się tak ogromną popularnością…

 

Personalizacja elementów aranżacji – to zadanie przed którym stoi wiele par ceniących indywidualność oraz niebanalny styl. Po całym męczącym dniu chcemy bowiem odpoczywać w przestrzeni zaaranżowanej zgodnie z naszymi osobistymi potrzebami. Niegdyś dotyczyło to wyłącznie przedmiotów osobistych, dziś nawet wygląd ścian możemy dostosować do własnych uwarunkowań.

Fototapeta ze zdjęcia

Współcześnie, w dobie ogromnego postępu technologicznego i jeszcze większego wyboru aparatów cyfrowych oraz wielkowymiarowych ploterów, zaprojektowanie i wydrukowanie indywidualnej, unikalnej fototapety jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Z szerokiego asortymentu producentów możemy wybrać jeden z ogólnodostępnych motywów lub zlecić wykonanie fototapety z własnego zdjęcia. Dzięki temu zabiegowi nie tylko podkreślimy preferencje właściciela, ale również dodamy oryginalnego charakteru wnętrzu, w jakim przebywamy. Nie ulega wątpliwości, że samodzielnie wybrany wzór oraz własna fotografia stanowi przyjemną odmianę od powtarzalnych motywów producentów klasycznych tapet. Jedyne, co w tym przypadku należy zrobić to wykonać dobrej jakości zdjęcie oraz przesłać je firmie zajmującej się wydrukami wielkoformatowymi. Następnie pozostanie tylko kwestia doboru rozmiaru i dekoracja gotowa!

Fototapety na wymiar

Ogólnodostępne fototapety możemy wybrać w standardowym rozmiarze lub zamówić je zgodnie z osobistymi oczekiwaniami. Dekoracje na wymiar są bowiem dostępne w wielu wariantach wzorniczych, co z pewnością stanowi o ich niewątpliwej zalecie. Szukając motywu przewodniego do salonu, najczęściej decydujemy się na fotografie przedstawiające urokliwe pejzaże, grafiki ukazujące kwiaty, również w trybie makro, wielkie aglomeracje miejskie, a także klimatyczne uliczki, alejki posiadające właściwości optycznego powiększenia wnętrza.

Decydując się na fototapetę na wymiar zyskujemy pewność, że przestrzeń, w jakiej przebywamy nabiera spersonalizowanego, szalenie oryginalnego charakteru. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które nie tylko cieszy się wiernym gronem fanów z powodu niekwestionowanej wytrzymałości i spektakularnego efektu wizualnego, ale również dlatego, że daje niesamowicie wiele wariantów wykorzystania.

Fototapeta na drzwi

Fototapety zwykle kojarzą nam się z dekoracją ścian. Tymczasem możliwości ich zastosowania jest o wiele więcej. Najlepszym tego przykładem są grafiki do montażu na drzwi. To nieocenione rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy stara futryna nie zachęca swoim wyglądem, a na kupno nowej najzwyczajniej nas nie stać. Dzięki oryginalnym, posiadającym osobowość fotografiom stare drzwi mogą zmienić się w londyńską budkę telefoniczną czy tajemnicze wrota.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę wally24.pl: fototapety na ścianę, obrazy, reprodukcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *