Vibratwin Dual Action – recepta na bezproblemowe sprzątanie

Dla jednych sprzątanie jest uciążliwą koniecznością, która często spędza im sen z powiek, zwłaszcza w przypadku generalnych porządków, dla innych z kolei to ulubiona czynność domowa, dająca dużo radości i satysfakcji. Niezależnie jednak od podejścia, są rzeczy, które nie poddają się tak łatwo czyszczeniu.

 

Sprzątanie domu, mieszkania, czy pokoju wymaga z pewnością dużych nakładów czasu, cierpliwości i energii, jeśli chcemy uzyskać naprawdę dobry efekt. Nie od dzisiaj wiadomo także, że rzetelne i dokładne porządki to ciężka praca, wobec czego dla większości ludzi jest to przykry obowiązek.

Tym bardziej przykry, że istnieją takie zabrudzenia, którym trzeba poświęcić o wiele więcej czasu, choć efekt wcale nie jest oczywisty, i sprawia to spory kłopot nawet tym osobom, które zasadniczo lubią sprzątanie. Czyszczenie dywanów jest prawdopodobnie najlepszym przykładem takich uciążliwych prac domowych, spychanych zawsze na koniec i wykonywanych z niechęcią.

Dlatego TV Okazje, znając codzienne problemy i potrzeby swoich klientów, proponuje im innowacyjne urządzenie do czyszczenia dywanów Vibratwin Dual Action, dostępne obecnie w okazyjnej cenie 238,99 złotych na platformie internetowej (tvokazje.pl) oraz za pośrednictwem sprzedaży telefonicznej.

 wooden-floor-1336166_960_720

Czym różni się to urządzenie od tradycyjnych odkurzaczy lub mopów?

Siła jego skuteczności opiera się na inteligentnie opracowanym systemie drgań dźwiękowych, które oddziałują na czyszczoną powierzchnię pod silnym ciśnieniem, z prędkością ok. tysiąca razy na minutę. Pozwala to na bardzo precyzyjne i szybkie wytrącenie cząsteczek brudu z włókien dywanowych, bez potrzeby aplikowania środków chemicznych i długiego szorowania.

O wyższości tego urządzenia do czyszczenia dywanów nad innymi rozwiązaniami świadczy fakt, iż rzeczywiście usuwa ono zanieczyszczenia nawet z głębokich i trudno dostępnych zakamarków, i dzięki silnym drganiom „poleruje” włókna tkaniny z każdej strony, podczas gdy inne rozwiązania opierają się na zbyt słabej sile zasysania lub tarcia i działają jedynie na powierzchniowych warstwach dywanów.

W skład urządzenia Vibratwin Dual Action wchodzi butla na płyny czyszczące (można korzystać ze wszystkich dostępnych na rynku specyfików, które wspomogą zbieranie zanieczyszczeń i pozostawią przyjemny zapach), zestaw nakładek do czyszczenia podłóg (Vibratwin bowiem z powodzeniem wypoleruje także parkiety!) oraz nakładki do sprzątania dywanów, które należy co jakiś czas wymieniać na świeże – TV Okazje prowadzi oczywiście sprzedaż zestawów wymiennych w obniżonej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *