Wyciskarka Alfa Plus Hurom HZS – co warto o niej wiedzieć? Krótki przegląd funkcjonalności

Nowoczesne wyciskarki do soków mają szerokie zastosowanie i możliwości. Jednym z przykładów urządzenia wysokiej klasy jest wyciskarka Alfa Plus Hurom AZS. Z jakich zadań bez problemu się wywiąże? Co warto wiedzieć o jej działaniu? Zapraszamy do krótkiej analizy tego wszechstronnego urządzenia.

Wyciskarka Alfa to urządzenie, które umożliwia błyskawiczną zmianę akcesoriów i wygodę pracy. Właśnie taka jest Hurom HZS Alpha Plus. To wyciskarka trwała, skuteczna i designerska. Świetnie sprawdzi się w różnych warunkach, szczególnie w domu. Choć przeznaczona jest do domowego użytkowania, to jej solidny wygląd i wykonanie sprawia wrażenie profesjonalnego sprzętu. Nic w tym dziwnego – jak podaje producent, przy jej wykonaniu inspirowano się modelem Hurom HWS PRO czyli profesjonalną wyciskarką przeznaczoną np. do gastronomii.

Jakie funkcje i możliwości ma wyciskarka Alfa?

Przede wszystkim wyciskarka Alfa Plus Hurom HZS została stworzona ze stali nierdzewnej. Dzięki temu wytrzymuje intensywne użytkowanie i zetknięcie się z wilgocią. Ma sporą liczbę akcesoriów dodatkowych, do różnego zastosowania. Chociaż producent podaje, że przeznaczona jest do użytku domowego to nie ogranicza Cię wcale przy chęci codziennego, kilkurazowego wyciskania – możesz z nią przygotować wiele litrów świeżego soku dla całej rodziny.

Co ważne, Hurom HZS świetnie się prezentuje. Model ten będzie pasował zarówno do tradycyjnej kuchni, jak i nowoczesnego, zaaranżowanego designersko pomieszczenia. Nie musisz jej chować po zakończonej pracy.

Wyciskarka ma także różne akcesoria, które umożliwiają m.in. stworzenie soków klarownych i gęstych, wyciskanie cytrusów, stworzenie sorbetów i lodów owocowych. Wszystkie dodatkowe elementy z łatwością wymienisz dzięki systemowi intuicyjnej zamiany akcesoriów – Alpha Plus.

Wyciskarka dla wymagających

Nie ma co ukrywać, że Hurom HZS Alfa Plus to urządzenie dla wymagających użytkowników, ceniących sobie jakość produkowanych soków. Sprzęt ma podwójny wlot. Panel LED ułatwia kontrolę nad pracą sprzętu i wskazuje aktualny stan działania. Misa urządzenia jest szczelna, a przestrzeń pod wałkiem ślimakowym ograniczona na tyle, że nie pozostanie tam wiele pozostałości po owocach (które z łatwością później usuniesz).

Podsumowując, jeżeli szukasz skutecznej, trwałej i dostosowanej do intensywnej pracy wyciskarki – oparta na technologii Alfa wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus będzie rozwiązaniem dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *