Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe czasy

Nieodwołalnie minął czas prezentów rzeczowych. Mamy dużo, wszystko już było, trudno kogokolwiek zaskoczyć giftem z galerii. Co więc podarować najbliższej kobiecie na Boże Narodzenie? Emocje- radość, satysfakcję, spełnienie. Chwilę wolnego czasu, odpoczynek. Piękno, poczucie własnej wartości… ale jak to zrobić? Bardzo łatwo!

NICE Spa to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. Nieco ukryte, trochę na uboczu z dala od szumu głównych ulic, zgiełku i korków ale jednak łatwo dostępne, taksówką, samochodem, autobusem.  Niekonwencjonalne, wyróżnia się już w drzwiach wejściowych zapraszając do ciepłego wnętrza.

Miejsce oparte na tradycji, podtrzymujące rytuały, czerpiące garściami z dziedzictwa Azji. To jak podroż – krótki wyjazd Orient Expressem, którego stacja końcowa to chwila zapomnienia. Zdrowe ciało, to zdrowy duch. Odprężony duch rezonuje zdrowiem na ciało – wyznajemy holistyczne podejście do człowieka – w całości.

To właśnie tam można się zapomnieć, zatracić, odpocząć! To właśnie voucher na masaż – orientalny rytuał podaruj ukochanej osobie.

Dlaczego Nice Spa?

Bo…

Jesteśmy dla Ciebie przez cały czas – 7 dni w tygodniu. To Ty wybierasz dzień, w którym nic nie oderwie myśli od Ciebie samej. Może być to poniedziałkowy poranek po ciężkim weekendzie. Może być niedzielne popołudnie dla zapracowanych. Sama decydujesz. My czekamy tylko na Twój telefon.

Wszystko co u nas przeżyjesz zaczyna się wraz z przekroczeniem progu.

Nie czekamy na moment, w którym położysz się na łóżku do masażu. W każdym tygodniu dbamy o dekorację – piękne kwiaty i kompozycje, które łączą europejskie potrzeby z kulturą dalekowschodnią. W okresie przedświątecznym zachwycamy piernikowym domkiem i wystrojonymi choinkami. Uwodzimy zapachem. Oczekując na swój czas ugoszczony zostajesz wyjątkową herbatą, odprężającym ziołowym naparem w solnej grocie albo tradycyjnymi polskimi potrawami. Jesienią serwujemy poprawiającego odporność, imbirowego szota. Latem orzeźwiające soki. Nigdy nie jest tak samo – zawsze dostajesz to, czego potrzebujesz. A później trafiasz w ręce najlepszych masażystek – wyszkolonych, profesjonalnych, empatycznych.

Profesjonalizm naszego personelu

to nie tylko lata szkoleń na całym świecie (m.in. w Japonii). To przede wszystkim fakt, że wyrosły w kulturze, która masaże uważając za podstawę zdrowia fizycznego i psychicznego, wprowadza je na stałe do tygodniowego rytuału. I z takiej tradycji wyrastając, od małego obserwując jak ich babki, matki, ciotki masują albo pozwalają się masować, nasze masażystki odkrywał najlepsze tradycje i azjatyckie rytuały. Z czasem swoją wiedzę połączyły naukowymi teoriami i studiami nad ludzkim ciałem. W ten sposób powstało połączenie idealne –  gabinet czerpiących z najlepszych europejskich standardów i oferujący niepowtarzalne, azjatyckie zabiegi.

Całym sercem wierzymy, że jeśli goście mają się dobrze u nas czuć, muszą czuć się jak w domu. Czerpiemy więc z własnych doświadczeń i potrzeb, żeby zaproponować wam najlepsze rozwiązania, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Wiemy, że po 3 godzinnym masażu, każdy jest zrelaksowany i  …. głodny. Dlatego po zakończeniu usługi zapraszamy na tradycyjne, orientalne danie, które pomoże Wam nabrać sił, będzie dopełnieniem przyjemności płynącej z magii dotyku.

W tym trudnym czasie ważne jest bezpieczeństwo. Dajemy nie tylko poczcie zaopiekowania, profesjonalną usługę masażu. Dajemy także warunki, w których możecie się czuć dobrze, bezpiecznie w czasie pandemii. Wszystkie nowoczesne sprzęty, których używamy do wykonywania zabiegów, miejsca, w których się one odbywają są starannie dezynfekowane po wizycie każdego klienta. Podobnie narzędzia, których używamy. Każde z pomieszczeń jest również ozonowane i filtrowane. Wizyty naszych klientów planujemy tak, żeby nie mieli okazji się spotkać. W ten sposób zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo ale również intymność i dystans do świata konieczny do odpoczynku.

To co? Zapraszamy do zakupów! https://nicespa.com.pl/pl/#

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *