Za taki weekend na pewno będzie ci wdzięczna

Weekendowa niespodzianka dla ukochanej

Nie mów jej, dokąd pojedziecie. Niech to będzie niespodzianka. Wyjaśnij tylko, że wyruszycie w piątek, a wrócicie w niedzielę. Gdy zapyta, jak ma się spakować, powiedz po prostu, żeby spakowała się na trzy dni, pamiętała o wygodnym obuwiu do chodzenia i ciepłej kurtce, bo na dworze może być chłodno lub padać, jeśli pogoda nie dopisze. I że kostium kąpielowy też się przyda. Będzie zadawać pytania, będzie prosić o uchylenie rąbka tajemnicy, ale milcz jak grób. Powiedz, że ją porywasz w nieznane i koniec.

Wsiądźcie i pojedźcie, to czas dla was

Niech dopiero na miejscu dowie się, co ją czeka, czyli weekend dla zakochanych w najpiękniejszym beskidzkim hotelu ze SPA – perlapoludnia.pl. Jeśli z hotelowej oferty wybierzesz „Pakiet dla zakochanych”, zagwarantujesz swojej ukochanej i sobie dwa noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją, a ponadto nieograniczone korzystanie z hotelowego krytego basenu, seans w grocie solnej, łaźnię parową, suchą saunę, jacuzzi i inne zabiegi SPA plus rabat na pozostałe, które wybierzecie sami.

W piątek będziecie być może zmęczeni po podróży, więc wyśpijcie się dobrze, by mieć dość energii na sobotę. Sporo czasu spędzicie w hotelu, ale pamiętaj, by znaleźć czas na okoliczne atrakcje, jak choćby Popradzki Park Krajobrazowy, Park Ekologiczny, Stary Sącz, Piwniczną-Zdrój, Krynicę-Zdrój lub Rytro. Jeśli jedziecie zimą, możecie też pojeździć na nartach. Najlepiej, jeśli wszystko z góry zaplanujesz, kierując się głównie tym, co najbardziej lubi twoja towarzyszka. Jeśli będzie miała jakieś własne pomysły, to tym lepiej. Zadbaj jedynie o to, by do maksimum wykorzystać ofertę hotelu na relaks.

Romantyczna kolacja, a może tańce?

Sobotni wieczór zakończ romantyczną kolacją w hotelowej restauracji Pod Jesionową Polaną. Serwowane tu dania kuchni polskiej i światowej z pewnością będą wam smakowały po dniu pełnym atrakcji, a wieczór upłynie beztrosko. Być może zechcecie zajrzeć do hotelowej kawiarni, by napić się czegoś dobrego, a może i potańczyć przy muzyce serwowanej przez DJ-a, gdy na prośbę gości odbywają się dyskoteki.

Będzie jeszcze niedziela…

To może być długa noc, więc w niedzielę pewnie pośpicie nieco dłużej. Potem czas na śniadanie i może nieco rekreacji na basenie lub w SPA, by zregenerować się po sobocie i jeszcze raz wyruszyć w Beskidy lub do tamtejszych urokliwych miasteczek. Przed wami jeszcze droga powrotna, musicie więc wykorzystać czas do maksimum i nie zmęczyć się za bardzo – musicie przecież bezpiecznie dotrzeć z powrotem do domu.

Szczęśliwej drogi powrotnej

Tak, to szalony weekend. Możesz go zorganizować z okazji lub – jeszcze lepiej – bez okazji, by zaskoczyć swoją ukochaną całkowicie. Pamiętaj, by nie zmuszać jej do robienia czegoś, czego nie lubi albo się obawia. Pozwól jej wypocząć tak, jak lubi. Na pewno na długo to zapamięta. A finanse? No cóż, nie ma nic za darmo, trochę to więc kosztuje, ale nie aż tyle, byś nie mógł sobie na to pozwolić. Ceny znajdziesz na hotelowej stronie (link powyżej). Do zaakceptowania, prawda?

Zresztą kto wie, może kiedyś ukochana zrewanżuje ci się podobną niespodzianką i ułoży wszystko tak, byś to ty wypoczął jak król. Spróbować warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *