Zaręczynowa moc rubinów

Zaręczyny to wyjątkowa okazja, która wymaga równie wyjątkowej biżuterii. W końcu musi być ona wyrazem stałego i mocnego uczucia. W tej roli idealnie sprawdza się pierścionek zaręczynowy z rubinem lub diamentem. Na co zwrócić uwagę przy wyborze biżuterii zaręczynowej?

Biżuteria dla zakochanych jest dopełnieniem miłości, wyrazem oddania i stałości uczuć. W takich okolicznościach diamenty są sprawdzonym rozwiązaniem, jednak coraz częściej mężczyźni decydują się na bardziej oryginalne propozycje typu pierścionek zaręczynowy z rubinem. Jak wybrać najlepszy model?

pastedGraphic_1.png

Jaki pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny są okazją do obdarowania kobiety cennym dowodem uczuć. Biżuteria przygotowana z myślą o miłości na całe życie musi być piękna i wyjątkowa. Pierścionek zaręczynowy wykończony kamieniem szlachetnym jest wyborem, po który sięga najwięcej mężczyzn. Najbardziej popularny jest oczywiście diament. Piękny minerał o ponadczasowym charakterze ze względu na najwyższą trwałość stał się symbolem stałości i nierozerwalności uczucia. Nieco bardziej oryginalną propozycją, która doskonale odzwierciedla miłość i oddanie, jest pierścionek zaręczynowy z rubinem. Ten rzadki minerał wyróżnia intensywny kolor czerwieni, kojarzony z gorącym uczuciem. Pierścionki zaręczynowe wykończone rubinem pasują do kobiet, które wiedzą, czego chcą i lubią otaczać się wyjątkowymi klejnotami.

pastedGraphic_2.png

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy i obrączka to biżuteria dopasowana do stylu i gustu bliskiej osoby. Przy jej zakupie ważny jest nie tylko rozmiar palca, ale też sposób wykończenia czy ostateczna cena. Podczas wyboru konkretnego modelu należy wziąć pod uwagę:

Kolor złota – największy wybór dotyczy pierścionków zaręczynowych z żółtego złota. Alternatywą dla tych modeli jest białe złoto, które pasuje do kobiety noszącej srebrną biżuterię. Można też łączyć ze sobą oba kolory, tworząc tym samym unikalny model pierścionka.

Rodzaj kamienia – bardzo popularna biżuteria zaręczynowa wykończona jest zazwyczaj cyrkonią. W modelach bardziej luksusowych dominują diamenty. Jeśli biżuteria ma być niepowtarzalna, lepszym rozwiązaniem są rzadsze kamienie szlachetne. Doskonałym przykładem jest tutaj pierścionek zaręczynowy z rubinem, który dzięki swojej intensywnej, krwisto czerwonej barwie wyraża głębię uczucia w najlepszym wydaniu. Ponadto soczysta czerwień tego rzadkiego minerału jest symbolem ponadczasowej miłości i namiętności. Dla wymagających dobrą propozycją jest biżuteria łącząca różne rodzaje kamieni szlachetnych np. diament i rubin.

Styl wykonania – tutaj ważny jest gust przyszłej panny młodej. Jeśli pierścionek ma być niespodzianką, warto wcześniej przejrzeć biżuterię ukochanej, aby sprawdzić, jaki styl jej najbardziej odpowiada. Do kobiet odważnych i lubiących się wyróżniać będą pasować pierścionki bogato zdobione, z dużą ilością kamieni szlachetnych. Biżuteria, która dobrze nosi się na co dzień, jest bardziej subtelna, jednak nie jest pozbawiona swojego wyjątkowego blasku. Niewielkie oczko z połyskującym kamieniem szlachetnym doskonale spełnia się w roli ponadczasowego pierścionka zaręczynowego.

pastedGraphic_3.png

Piękne pierścionki zaręczynowe, również w wersji z rubinem, można znaleźć w internetowym sklepie jubilerskim Red Rubin. Różne rodzaje biżuterii zaręczynowej, także tej z rubinem dostępne są pod adresem https://www.redrubin.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *