Alternatywa dla ubrań z sieciówek?

Niezależnie od tego, czy preferujesz wygodny, elegancki czy sportowy styl ubierania, z pewnością w Twojej szafie znajdzie się parę koszulek z sieciówek. Klasyczne gładkie albo ozdobione zabawnymi grafikami i napisami – idealne na dzień pod tytułem „nie wiem w co się ubrać”.

Mamy dla Ciebie propozycję: zachowasz swój styl, a jednocześnie będziesz się wyróżniać! Jesteś gotowa na zmiany w garderobie? 

Garderoba kapsułowa – postaw na „pewniaki”

Wyobraź sobie poranek idealny: otwierasz szafę i wiesz co na siebie włożyć. Podobno my kobiety mamy tak tylko jeden raz w życiu, kiedy wychodzimy za mąż… A gdyby to zmienić? Zachęcamy Cię do stworzenia garderoby kapsułowej, w której każdy element ubioru będzie do siebie pasował. Dwie pary dobrze skrojonych dżinsów, jedna ponadczasowa koszula, dwie spódnice, długi kardigan i parę wyróżniających Ciebie i Twój styl koszulek. 

Polecamy koszulki z nadrukiem – kultowe teksty nigdy nie wychodzą z mody, przełamują sztampowy strój i doskonale urozmaicają strój. Sieciówki zapewniają różnorodność nadruków, jednak są one uniwersalne, po ich produkcja odbywa się masowo – Storydruk gwarantuje odniesienie się do naszych Rodzimów kontekstów. Jakość wykonania nadruku oraz wysokogatunkową bawełnę koszulki sprawdziliśmy w redakcji osobiście – jest sztos! 

Wszystkiego najlepszego, Mężu! 

Nie wiesz, jak to się stało, ale zapomniałaś! Dobrze, że są przypomnienia w kalendarzu, bo przeoczyłabyś w tym roku urodziny męża, rocznicę ślubu albo dzień mężczyzny. Czasu jest niewiele, zawsze miałaś kreatywny i wyszukany prezent… Nie zamartwiaj się, tylko poszukaj wyjątkowej koszulki dla męża. Takiej, która pokaże, że znasz go, jak nikt inny! Koszulka z motywem jego hobby, ulubioną grą na Xboxa albo zabawnym tekstem z pewnością będzie doskonałym pomysłem na prezent dla Twojego męża! 

Kubki: na ulubioną kawę lub jako pomysł na prezent 

Chcesz utrwalić wspomnienie, umilić sobie poranne picie kawy lub wręczyć komuś drobny upominek? Postaw na kubki z nadrukiem! Ciekawy napis, wyjątkowa data lub niebanalna grafika na kubku sprawią, że z przyjemnością będzie się z niego korzystać – będzie też ciekawą ozdobą biurka lub kuchni. Kubki z sentencjami z pewnością ucieszą rodziców, z datą nie pozwolą przeoczyć ważnego święta (na przykład rocznicy ślubu…), a jeśli chcesz odwdzięczyć się fryzjerce, że zawsze znajdzie dla Ciebie czas w kalendarzu – sprezentuj jej kubek z informacją, że jest najlepsza w tej branży w całym mieście! Kubek z nadrukiem to także pomysł na prezent dla siebie, można go dopasować nie tylko pod własne zainteresowania, ale także do wystroju kuchni. 

Zachęcamy do podkreślania swojej indywidualności przez drobne, codzienne przedmioty. Spersonalizowanie ubrań podkreśla styl, dobry gust i bycie na bieżąco z aktualnościami. Obdarowanie kogoś bliskiego koszulką z nadrukiem to pokazanie, że rozumie się jego pasje i zajęcia – a dołożenie do kompletu kubka z pasującą grafiką będzie wspaniałym pomysłem na niebanalny prezent. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *