BIOSLIMIN – ODCHUDZANIE W LEPSZYM STYLU

Nadwaga i otyłość często nazywane są chorobami cywilizacyjnymi dwudziestego pierwszego wieku. Tłumaczone jest to faktem szybkiego trybu życia, a co za tym idzie braku czasu na przygotowanie sobie odpowiednio zbilansowanych posiłków. W obecnych czasach coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju fast foody, które można szybko zjeść bez tracenia czasu na przygotowanie posiłku. Produkty spożywcze tego typu zwykle nie zawierają w sobie wartościowych składników, co przekłada się na odkładanie tkanki tłuszczowej i utratę wysportowanej sylwetki.

Ludzie często, z braku czasu, rezygnują z pożywnego śniadania, co prowadzi do uczucia głodu i objadania się wieczorem. Niestety taki tryb spożywania posiłków nie wpływa korzystnie ani na zdrowie, ani na wygląd. Przygotowanie pełnowartościowych posiłków niestety zazwyczaj wymaga sporo czasu, a to z kolei powoduje zwrot ku wspomnianym wcześniej szybkim fast foodom. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna są oczywiście najważniejszymi elementami, do których należy się stosować, chcąc zredukować masę ciała oaz poprawić sylwetkę. Jednakże nie są to jedyne, dostępne metody. Odpowiednia suplementacja specjalistycznymi preparatami potrafi znacznie przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej i dochodzenia do wymarzonej sylwetki. Jednym z najlepszych tego typu produktów, dostępnych na polskim rynku, jest nowość o nazwie Bioslimin.

Otyłość i nadwaga to jedne z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych, ponieważ mogą powodować szereg chorób i urazów, które są dla naszego organizmu niezwykle niebezpieczne. Do skutków chorobowych wywołanych przez nadmierną masę ciała najczęściej zaliczamy:

urazy układu szkieletowo -mięśniowego; duża waga przyczynia się do nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Najczęstszymi urazami, których pośrednią przyczyną może być nadwaga, są urazy stawów kolanowych i skokowych oraz przepukliny kręgosłupa;

choroby układu krążenia; spożywając tłuste pokarmy, dostarczamy do organizmu nadmierną ilość cholesterolu. Jego nadmiar przyczynia się do blokowania żył i chorób układu krążenia. Serce, jako największy mięsień, również jest narażone poprzez potrzebę pompowania krwi do większego obszaru ciała niż u osoby szczupłej;

choroby nowotworowe; dowiedziono, że niektóre nowotwory występują zdecydowanie częściej u osób otyłych niż u osób szczupłych;

choroby układu pokarmowego; szczególnie często występują powiązania między otyłością a chorobami trzustki, stłuszczeniem wątroby i wrzodami żołądka;

cukrzycę;

nadmierną potliwość.

Jak widać, utrzymanie prawidłowej masy ciała ma wielki wpływ na nasze zdrowie i pozwala uniknąć wielu, mniej lub bardziej, groźnych chorób. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy lub udaje, że ich ten problem nie dotyczy. Prawda jest jednak taka, że im dłużej żyjemy z otyłością, tym bardziej nasz organizm narażony jest na wszelkie dolegliwości związane z nadmierną wagą. Do tego dochodzą kwestie psychiczne, takie jak zmniejszona pewność siebie czy uczucie wstydu przy nadmiernym poceniu lub zbyt szybkim zmęczeniu, na przykład podczas tańca. Z tego powodu dla zdrowia i dobrego samopoczucia powinniśmy wszyscy dbać o prawidłową sylwetkę.

PRZYCZYNY NADWAGI I OTYŁOŚCI.

Jak zwykło się mawiać, dodatkowe kilogramy nie biorą się z powietrza. Przyczyn problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi jest sporo. Do najczęstszych możemy zaliczyć:

przyczyny środowiskowe; to przede wszystkim szybkie tempo życia, łatwa dostępność do posiłków typu fast food, złe nawyki żywieniowe wyniesione z domu rodzinnego, siedzący tryb pracy i brak czasu na aktywność fizyczną;

wadliwe działanie niektórych gruczołów; jako przykład możemy tutaj podać korę nadnerczy, która odpowiada za wytwarzanie kortyzolu. Wysoki poziom tego hormonu wpływa na nadmierne łaknienie, co wprost przekłada się na większą ilość przyjmowanego pożywienia i kłopoty z utrzymaniem prawidłowej wagi;

brak aktywności fizycznej; organizm, aby spalić dostarczone do niego kalorie, potrzebuje aktywności fizycznej. Zbyt mała ilość ruchu powoduje kumulowanie się tłuszczu w organizmie i odkładanie tkanki tłuszczowej;

nieprawidłowe odżywianie; mówiąc wprost przyjmowanie zbyt dużej ilości produktów zawierających nieodpowiednie składniki. Do rozwoju otyłości przyczynić mogą się również różnego rodzaju używki, nieregularne pory spożywania posiłków oaz ich zbyt szybkie zjadanie;

problemy emocjonalne; złożony problem dotykający ludzkiej psychiki. U niektórych osób uczucie ciągłego łaknienia nie bierze się z potrzeb biologicznych a z pewnego rodzaju zaburzeń w psychice.

JAKĄ SUPLEMENTACJĘ STOSOWAĆ W PROCESIE ODCHUDZANIA?

Podstawowymi filarami, na których powinniśmy oprzeć nasz proces odchudzania, są odpowiednia dieta i aktywność fizyczna. Nie znaczy to jednak, że jesteśmy zdani jedynie na te dwa rodzaje wyrzeczeń. Skoro można sobie pomóc, dlaczego z tego nie skorzystać. Powszechnie znana jest skuteczność różnego rodzaju suplementów diety, które wspomagają i przyśpieszają proces tracenia nadmiernych kilogramów. Jednym z najskuteczniejszych tego typu produktów jest właśnie Bioslimin .

CZYM JEST BIOSLIMIN I JAK WSPOMAGA ODCHUDZANIE?

Bioslimin  jest suplementem diety, mającym za zadanie wspomaganie procesu odchudzania. Jego skład oparty został na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego, co sprawia, że pozytywnie wpływa on nie tylko na naszą wagę, ale również na stan zdrowia i samopoczucie. Nie powoduje efektów ubocznych, a stosować go mogą osoby w każdym wieku bez względu na stan zdrowia. Jego działanie polega przede wszystkim na:

zmniejszeniu wchłaniania cukrów do organizmu;

regulacji gospodarki hormonalnej;

pobudzeniu metabolizmu;

przyspieszeniu spalania tłuszczów.

Dzięki takiemu działaniu możemy szybko uzyskać znakomite efekty. Do efektów stosowania suplementu Bioslimin  zaliczamy przede wszystkim:

poprawę sylwetki ciała – czyli to, o co głównie chodzi w odchudzaniu;

zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej;

lepsze ogólne samopoczucie,

poprawę zdrowia oraz ogólnej wydolności organizmu.

Jak widać, odpowiednia suplementacja pomaga na wielu płaszczyznach.

CO ZNAJDZIEMY W SUPLEMENCIE BIOSLIMIN? SKŁAD PREPARATU.

Efekty działania suplementu Bioslimin nie byłyby tak fenomenalne, gdyby nie jego unikatowy skład, złożony z najwyższej jakości produktów pochodzenia roślinnego. Poniżej przedstawiam główne składniki preparatu.

Berberyna / berberis aristata korzeń 4:1 x 80mg

Berberys jest rośliną obecnie występującą w Europie. Lecznicze właściwości tego krzewu wykorzystywane były już przez mieszkańców starożytnego Babilonu oraz Indii. Berberyna, czyli substancja występująca w tej roślinie jest związkiem zaliczanym do grupy alkaloidów. Uważa się ją za jeden z najmocniejszych naturalnych suplementów wspomagających odchudzanie.

Cechą, która jest charakterystyczna w beberynie, jest moc, z jaką wpływa na metabolizm człowieka. Dzięki szybszej przemianie materii możemy szybciej pozbyć się niechcianego ciała. Berberyna działa korzystnie także na poziom cholesterolu, ciśnienie krwi oraz przeciwdziała starzeniu się organizmu. Badania wykazały, że ma pozytywny wpływ na insulinowrażliwość, dzięki czemu pomaga w walce z cukrzycą. Ponadto chroni wątrobę, zwiększa odporność i ma działanie przeciwzapalne.

Bacopa monieri

Substancja ta to ekstrakt z bakopy drobnolistnej, występującej w naturze na całym świecie rośliny babkowatej. Jest to jedna z najważniejszych roślin leczniczych wykorzystywanych przez tradycyjną indyjską medycynę zwaną Ajurveda. Znana jest ze swojego wielokierunkowego działania, korzystnie wpływającego na wiele schorzeń. Działa przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie, przeczyszczająco, przeciwwrzodowo, pomaga w kaszlu, anoreksji, obrzękach.

L-karnityna

Powszechnie stosowana substancja w różnego rodzaju suplementach diety mających za zadanie wspomaganie odchudzania. Jest to organiczny związek chemiczny, który w ludzkim organizmie jest syntezowany w nerkach, wątrobie oraz mózgu. Posiada wiele właściwości wpływających pozytywnie na zdrowie człowieka. Do najważniejszych skutków jej działania możemy zaliczyć:

wpływ na aktywność hormonów tarczycy i testosteronu;

zdolność obniżania cholesterolu poprzez uczestnictwo w metabolizmie lipidów;

poprawę refleksu i zdolności uczenia się;

poprawę zdolności adaptacyjnych organizmu.

Z punktu widzenia osoby odchudzającej najważniejszą zaletą L-karnityny jest jej wpływ na nasilenie procesów spalania tłuszczu, co prowadzi do zmniejszenia poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ BIOSLIMIN I ILE TO KOSZTUJE?

Preparat wspomagający odchudzanie Bioslimin  znajdziemy w wybranych sklepach z suplementami diety. Najlepiej jednak zrobić to, odwiedzając stronę producent i dokonując zakupu za jej pośrednictwem. Mamy wtedy pewność, że nie zostanie narzucona dodatkowa marża, oraz że mamy do czynienia z oryginalnym, w pełni wartościowym produktem.

Bioslimin  cieszy się bardzo dobrą opinią wśród osób, które już miały okazję z niego skorzystać. Produkt ma bardzo dobry wpływ na zdrowie, zwiększa pokłady energii drzemiące w ludziach, którzy go stosują, a przy tym pomaga zgubić zbędne kilogramy. Może być stosowany zarówno przez osoby młode, jak i przez starszych. Nie powoduje efektów ubocznych i nie ma niepożądanego wpływu na jakikolwiek aspekt życia. Cena za ten produkt nie jest wygórowana, a biorąc pod uwagę stosunek, jakości do ceny, można uznać ją za okazyjną. Nasza opinie o tym produkcie jest jak najbardziej pozytywna zachęcamy, więc do jego zakupienia, aby przekonać się o jego skuteczności.

Kup Bioslimin na stronie producenta! 

TAGI

# Dieta

# Odchudzanie

# Bioslimin

# Bioway

# Skuteczne odchudzanie

# Zdrowe odchudzanie

# Proste odchudzanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *