Celebrytki ze stali szlachetnej – dlaczego są tak popularne?

Celebrytki ze stali szlachetnej szturmem podbijają serca pań. Trudno się temu dziwić – przyciągają uwagę swoim pięknem i elegancją. Mają w sobie coś, co wyróżnia je spośród innych rodzajów biżuterii. Jest to mieszanka klasycznego stylu i nowoczesnego designu. Nie można zapomnieć też oczywiście o walorach praktycznych.

O stali nierdzewnej słów kilka

Stal szlachetna, z której wykonane są omawiane celebrytki naszyjniki, jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia, dzięki czemu można je nosić przez długi czas bez obawy o utratę ich walorów. Cechuje ją także łatwość utrzymania (nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych) i duża plastyczność (stąd też bogactwo wzorów).

Materiał ten nie rdzewieje, nie czernieje i nie uczula! Wszystko to sprawia, że jest on doskonałym rozwiązaniem w jubilerstwie.

Wybierz celebrytkę dla siebie!

Wróćmy jednak do samych celebrytek. Ze względu na różnorodność wzorów i motywów można dopasować je do każdej stylizacji i okazji. Tego typu biżuteria z reguły jest jednak dość minimalistyczna, co wiąże się z bardzo wysokim komfortem użytkowania – nawet po całym dniu noszenia.

Każdy dobry sklep z biżuterią ze stali szlachetnej oferuje w swoim asortymencie biżuterią, która pokryta jest dodatkowo lakierem jubilerskim i kruszcem szlachetnym (złotem, srebrem). Takie rozwiązanie to gwarancja, że piękno celebrytki pozostanie z nami naprawdę długo!

Istotnym elementem celebrytek są zawieszki, które występują w wielu intrygujących kształtach. Największym zainteresowaniem cieszą się te o motywie serduszek, gwiazdek, listków, skrzydeł czy znaków nieskończoności. Zawieszka może być ten pierwszą literą imienia, dzięki czemu celebrytka nadaje stylizacji indywidualnego charakteru. Coraz modniejsze są naszyjniki wzbogacone o perły i kamienie. Mowa tu nie tylko o cyrkoniach, ale również malachitach, ametystach czy kryształach górskich. Uważa się przy tym, że każdy minerał ma swoje właściwości prozdrowotne.

Skąd wzięła się nazwa celebrytka?

Termin celebrytka wywodzi się od słowa celebryta, które jest używane do opisywania osoby, która jest sławna, szanowana i posiada znaczący wpływ na swoje otoczenie. Celebrytka odnosi się więc do kobiety, która ma dużą popularność, a jej nazwisko jest znane w wielu kręgach społecznych. Współcześnie są to głównie osoby, które są rozpoznawalne dzięki swojej aktywności w mediach, takich jak telewizja, radio i Internet. Często są postrzegane jako osoby, które żyją w luksusie, korzystają z wielu przywilejów i zarabiają duże pieniądze.

Celebrytki w jubilerstwie to więc biżuteria gwiazd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *