Co czuje mężczyzna podczas zbliżenia?

Kobieta i mężczyzna różnią się pod wieloma względami. Do podstawowych należą oczywiście kwestie anatomiczne. Nie bez powodu mówi się, że kobiety z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Męski pierwiastek jest tym bardziej wojowniczym, skłonnym do podejmowania ryzyka, ale również troskliwym i opiekuńczym. Kobiecy pierwiastek cechuje z jednej strony powściągliwość, empatia, czułość, z drugiej natomiast działanie pod wpływem emocji. Również sam wyrażanie swoich uczuć przebiega w sposób odmienny u kobiet, inny natomiast u mężczyzn. Nic też dziwnego, zarówno z uwagi na kwestie psychologiczne, jak też samą anatomię, że innego rodzaju odczucia towarzyszą paniom, innego natomiast panom w trakcie zbliżenia.

I to zupełnie naturalne, że zarówno jednak, jak i druga strona niejednokrotnie zastanawia się, jak to być po drugiej stronie tego aktu. Co takiego dzieje się w głowie mężczyzny, w jego ciele i jakie odczucia, zarówno emocjonalne, jak też sensoryczne towarzyszą facetowi w trakcie miłosnego uniesienia?

Odczucia, które towarzyszą zbliżeniu z kobietą? 10 najczęstszych

Tak samo, jak czasem kobietą opisać doświadczenia, które towarzyszą im w trakcie zbliżenia, podobnie jest z mężczyznami. Co prawda, powstało na ten temat wiele wierszy, opisów prozatorskich, mogą jednak zawierać w sobie pewną idealizację, czy figury stylistyczne. Dlatego najlepiej bazować na po prostu wypowiedziach mężczyzn, którzy w prosty sposób próbują wytłumaczyć, jakie wrażenia towarzyszą im w trakcie aktu płciowego.

1. Parcie na podstawę prącia

Wielu mężczyzn mówi o doznaniach, które towarzyszą im w trakcie stosunku, jako o tych, które sprowadzają się do parcia na podstawę prącia, która jest aktywna w trakcie zbliżenia. To dodatkowo potęguje doznania podczas zbliżenia.

2 Adrenalina satysfakcja

W trakcie zbliżenia mężczyznom towarzyszą nie tylko doznania emocjonalne, ale również biochemiczne, jak wzrost adrenaliny w ciele, ale również ogromne uczucie satysfakcji, gdy znajdą się w partnerce.

3. Uczucie trochę jak nurkowanie

W trakcie zbliżenia, mężczyźni często porównują doznanie wejścia w pochwę partnerki do nurkowania. Fizycznie ciśnienie, nacisk na penisa narasta, co sprawia, że doznania stają się tym bardziej intensywne.

4. Niczym w ciepłej rękawiczce

Dla niektórych mężczyzn to uczucie, podobne do tego, gdyby dłoń włożyć do idealnie dopasowanej, ciepłej rękawiczki.

5. To jak wślizgnąć się w rękaw do pływania

Dla wielu mężczyzn doświadczenie to przypomina trochę zakładanie posmarowanego lubrykantem rękawa do pływania.

6. Połączenie duszy i ciała

Panowie zwracają uwagę na aspekt nie tylko fizyczny, ale również emocjonalny. Dla nich również zbliżenie bywa aktem głębokiej więzi, intymności, zgoda partnerki na cielesną miłość i wślizgnięcie się w ich pochwę łączą z uczuciem miłości, uniesienia, bliskości.

7. Niczym ciepła poduszka

Wielu mężczyzn zgadza się, że pochwa jest niczym ciepła, miękka poduszka, która dostarcza ogrom satysfakcji i wrażeń. Co więcej, czują, że spora część doznań dzieje się bardziej w ich głowie, niż prąciu.

8. Zbliżenie jak brownie

Nie brakuje także kulinarnych odniesień. Panowie często porównują zbliżenie w szczególności do ciast, które są ciepłe, miękkie, dostarczają wielu doznań kubkom smakowym. Najbliżej wrażenia, jakie towarzyszy im w trakcie zbliżenia jest brownie, z uwagi na swoją konsystencję. Proponują, aby wyobrazić sobie, iż tak konsystencja, wraz z całym wachlarzem odczuć z nią związanych wypełnia każde zakończenie nerwowe ciała.

9. Bardziej pragmatyczne podejście

Panowie radzą również, by kobiety, które chcą poczuć namiastkę tego uczucia, włożyły swój palec do ust, a następnie owinęły go językiem. Jest to wyłącznie namiastka, ponieważ penis posiada znacznie większą ilość zakończeń nerwowych, co potęguje to doznanie.

10. To jakby zrozumieć coś, czego nie da się wyrazić

Dla wielu panów, to trochę jak odkryć jakiś sekret, tajemnicę, której tak naprawdę nie można wysłowić, jednak czuć ją w każdym zakończeniu nerwowym. Niemalże astralne doświadczenie.

Co czuje chłopak, gdy dotyka dziewczynę

Wiele dziewczyn zastanawia się, co czuje chłopak, gdy dotyka dziewczynę. Wiele zależy od tego, którego miejsca na ciele dotyka. Panowie bardzo lubią nie tylko piesi, czy pośladki, ale również ramiona i szyję, lubią je masować, muskać, całować. Często odczuwają narastające napięcie seksualne, pożądanie, a jednocześnie pociąg do dziewczyny.

To, co czuje facet, kiedy jest w kobiecie jest znacznie trudniejsze do opisania. Na umysł człowieka działa w tym momencie ogromna ilość bodźców. Zarówno sensorycznych, jak również emocjonalnych, dlatego umysł nie jest w stanie ich wszystkich przetworzyć. Dlatego chwile uniesienia wydają się być jakby okryte mgłą, są podobne do amoku, nagłego wzrostu emocji, a przez to pełne namiętności, miłości i pożądania. Dużo zależy także od samego charakteru zbliżenia. Niektóre z nich mogą być pośpieszne, inne rozkosznie przeciągać się w czasie, kiedy partnerzy wymieniają się spojrzeniami i pocałunkami, co również przekłada się na same doznania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *