Fluff – poznaj kosmetyki superfoods

Mus, sorbet, śmietanka, jogurt, krem brulee lub cappuccino. To nie pomysły na deser, a produkty do pielęgnacji twarzy i ciała od marki Fluff. Wykorzystanie naturalnych składników i bazowanie na tzw. superfoods to ukłon w stronę kobiecości. Specjalnie tworzone receptury spełniają potrzeby każdej skóry. Podpowiadamy dlaczego wegańskie i naturalnie proste składy to przyszłość codziennej pielęgnacji.

Fluff – polska marka kosmetyków naturalnych i wegańskich

Fluff to polska marka, która w 100% stawia na składniki pochodzenia naturalnego. Produkty te zachwycają konsystencją, zapachem oraz działaniem silnie odżywczym i pielęgnacyjnym. Wybrane preparaty nie tylko chronią skórę, ale także pomagają wygrać z wieloma skórnymi problemami.

Kosmetyki mają twarz kobiety i wiedzą, że kobiece kompleksy mogą być przyczyną utraty w wiary w siebie. Zespół tworzą właśnie kobiety o różnym charakterze, które cenią sobie miłość i przyjaźń. To właśnie te dwa filary napędzają wszystkich w codziennej pracy. Można śmiało powiedzieć, że dla firmy nie istnieje słowo „niemożliwe”. Wszystkie produkty pasują do kobiet, które kochają różnorodność, radość oraz zabawę.

Fluff Superfood – jakie składniki znajdziemy w tych kosmetykach?

Superfood to termin, który określa nieprzetworzoną żywność pochodzenia naturalnego. Jest ona bogata w składniki odżywcze, które pozytywnie wpływają na kondycję naszego organizmu. Kosmetyki Fluff Superfood inspirują się nowinkami kosmetycznymi, które bazują na naturalnych i wegańskich formułach. Filozofia i widzenie świata ma swoje odzwierciedlenie w składzie kosmetyków. Każdy składnik musi pełnić w preparacie określone zadanie, które przynosi skórze wiele korzyści.

Wszystkie preparaty bazują na naturalnych surowcach i wspierają wiele procesów zachodzących w naszej skórze. Stymulują, odnawiają, odbudowują i nawilżają. A wszystko to z zachowaniem odpowiednich proporcji i harmonii. W produktach tej marki nie znajdziemy żadnych substancji pochodzenia odzwierzęcego. Marka nie uznaje żadnych praktyk, które mogą w jakikolwiek sposób krzywdzić zwierzęta. Oznacza to, że preparaty nie są i nie będą testowane na zwierzętach, a wszystkie receptury są w 100% wegańskie. W portfolio marki znaleźć można m.in:

  • kremy do twarzy,
  • balsamy i musy do demakijażu,
  • owocowe mleczka do twarzy,
  • balsamy pod prysznic,
  • kremy do ciała i rąk,
  • jogurty, śmietanki, peelingi,
  • akcesoria: rollery do twarzy.

Każdy produkt kusi nie tylko niesamowitym działaniem, ale także zapachem i konsystencją. Wykorzystują takie składniki jak: kwasy AHA, kwiat kudzu, jagody leśne, maliny, migdały, arbuz, banan, smoczy owoc, brzoskwinia, liczi, borówka. Specjalnie opracowane receptury sprawiają, że na nowo odkryjesz przyjemność i uśmiech podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

Czy kosmetyki Fluff trzeba trzymać w lodówce?

Marka oferuje naturalne i 100% wegańskie formuły, które pozytywnie wpływają na kondycję naszej skóry. By każdy preparat przez długi czas wykazywał swoje niepowtarzalne działanie musi być utrzymany w odpowiednich warunkach. Marka zadbała o to tworząc Fluff Cosmetics Fridge z myślą o przechowywaniu kosmetyków w odpowiedniej temperaturze.

Marka wierzy w to, że z kosmetykami jest jak z szampanem. Przechowywane w odpowiednich warunkach odwdzięczą się lepszym działaniem. Posiadając specjalnie stworzoną lodówkę można:

  • Przechowywać w niej kosmetyki, które wymagają niższej temperatury lub, które po schłodzenie będą jeszcze lepiej działać.
  • Przechowywać leki, które trzeba trzymać w niższej temperaturze.
  • Ze względu na swoje wymiary znajdzie miejsce w łazience, na toaletce lub bez problemu można ją zabrać w trasę.

Lodówka nie tylko mrozi, ale także…grzeje. Zmiana funkcji z zimnej na ciepłą pozwala w szybki sposób zmienić konsystencję kosmetyku z twardej w ciekłą. Twórcy tworząc lodówkę zadbali również o niskie zużycie energii. Mała waga, niewielkie rozmiary sprawią, że urządzenie przez długi czas spełni swoją funkcję. Dołączony uchwyt i wyposażenie z zasilanie samochodowe i sieciowe pozwala podróżować z lodówką w dowolne miejsce.

Rozsmakuj się z superfoods od marki Fluff i sprawdź jak powinny działać w 100% naturalne i wegańskie kosmetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *