Hulajnoga Scoot and Ride Blueberry – pomysł na idealny prezent

Jeśli nie wiesz, co sprezentować maluszkowi między 1. a 5. rokiem życia, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – hulajnogę Scoot and Ride Blueberry! Zastanawiasz się, jak to możliwe, że jeden sprzęt pasować będzie dla dzieciaków rocznych, jak i pięcioletnich? Rozwiązanie jest bardzo proste. Jej innowacyjna budowa sprawia, że jest bardzo funkcjonalna! Może być zarówno jeździkiem, jak i hulajnogą. To robi wrażenie, prawda?

Obawiasz się, że maluch jest za mały i nie skorzysta z hulajnogi-jeździka? Nie martw się. Jeździk z siodełkiem można wyregulować na aż trzech wysokościach! Dzięki temu możesz mieć pewność, że sprzęt będzie rósł razem z dzieckiem. Czy to nie jest idealne rozwiązanie?

Starsze maluchy skorzystają ze Scoot and Ride Blueberry również przez długi czas, a co najważniejsze – będą się czuły na hulajnodze całkowicie bezpiecznie! Oczywiście, przed każdą przejażdżką bezwzględnie należy założyć kask. Rozstawione kółka pozwalają na utrzymanie równowagi, a dzięki temu, że są odpowiednio grube, niestraszne im żadne wyboiste tereny. Hulajnoga–marzenie!

Scoot and Ride Blueberry – bezpieczeństwo przede wszystkim

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego malucha. Dlatego też Scott and Ride Blueberry wyposażona została w antypoślizgowe koła. To nie jedyna ich zaleta – są również ciche, dzięki czemu rodzice nie będą doświadczać hałasu podczas dziecięcej zabawy. A wiemy doskonale, że to bardzo istotna kwestia!

Hulajnoga jest stabilna, wykonana z solidnych materiałów wysokiej jakości. Użytkowana zgodnie z przeznaczeniem będzie służyć przez długie lata, rosnąć razem z dzieckiem i co najważniejsze – pozwoli na bezpieczną zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Dla rozwoju Twojego dziecka

Hulajnogę dziecko sterować będzie balansując ciałem, co bezpośrednio wpłynie na rozwój umiejętności motorycznych dziecka. Będzie doskonałym treningiem równowagi! Jak wiemy, ten aspekt jest ogromnie istotny, dlatego też ćwiczenia warto wykonywać jak najwcześniej, choć, rzecz jasna, o takiej porze, kiedy maluch będzie gotowy. Wszystko w swoim czasie – choć to nie znaczy, że nie warto podsunąć dziecku odpowiednich narzędzi!

Scoot and Ride Blueberry – sprzęt na lata

Producenci chcieli stworzyć coś, co posłuży dziecku przez lata. Dlatego też musieli wziąć pod uwagę również kwestię przechowywania! Dlatego też Scoot and Ride Blueberry nie jest wymagające, jeśli chodzi o przechowywanie. Nie wymaga narzędzi, by sprzęt rozmontować, a także nie zajmuje dużo miejsca. Dla nas to strzał w dziesiątkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *