HydraFacial – zabieg na twarz ukochany przez gwiazdy

Zabieg, który daje poczucie luksusu, a jednocześnie przynosi spektakularne efekty? To bez wątpienia HydraFacial – jeden z ulubionych zabiegów wielu gwiazd Hollywood. Kuracja przywędrowała do nas zza oceanu i szybko zdobyła uznanie lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów i pacjentów. Wśród sław, które regularnie korzystają z jej zalet jest m.in. Beyonce, która ku niedowierzaniu fanów skończyła niedawno 40 lat. Fanką zabiegu są również Kate Winslet, Paris Hilton, Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Matthew McConaughey czy Britney Spears.

HydraFacial – na czym polega zabieg?

Technologia HydraFacial jest obecnie stosowana w 80 krajach świata. Zabieg łączy w sobie 3 funkcje: głębokie oczyszczanie, nawilżanie oraz odmładzanie. Może być stosowany samodzielnie lub jako wstęp do innych procedur zabiegowych, w tym m.in. mikrodermabrazji, peelingów chemicznych, mezoterapii czy laserowego odmładzania skóry. Na zabieg składa się 6 różnych etapów, do których wykorzystuje się unikatowe, jednorazowe końcówki HydroPeel. Są to: eksfoliacja – złuszczanie martwych komórek skóry, peeling kwasem medycznym, próżniowe oczyszczenie skóry, odmładzanie, nawilżanie z użyciem kwasu hialuronowego, peptydów i przeciwutleniaczy oraz finalna faza ochrony i utrwalenia. Komu polecamy ten zabieg? Jego ogromnym atutem jest to, że sprawdza się w przypadku bardzo wielu wskazań. Dzięki HydraFacial możemy spłycać zmarszczki, redukować zmiany trądzikowe, rozjaśniać przebarwienia, zwężać pory, przywracać nawilżenie, redukować oznaki starzenia czy wygładzać skórę.

Zalety zabiegu HydraFacial

  • Daje wyraźne efekty już od pierwszego zabiegu.
  • Działa na głębokie warstwy skóry.
  • Zwiększa skuteczność innych zabiegów.
  • Sprawdza się przy wielu wskazaniach (m.in. zmarszczki, trądzik, przebarwienia, rozszerzone pory).
  • Jest to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny.
  • Nie wymaga okresu rekonwalescencji.

HydraFacial w połączeniu z Dermapen 4 – dlaczego warto?

W naszej klinice często proponujemy pacjentom połączenie zabiegu HydraFacial z mezoterapią mikroigłową Dermapen 4. Dlaczego to połączenie jest tak skuteczne? Głębokie oczyszczanie skóry z HydraFacial usuwa martwe komórki skóry i zwiększa penetrację skóry substancjami aktywnymi, które stosowane są podczas mezoterapii. Dzięki temu uzyskane rezultaty są jeszcze bardziej wyraziste i trwałe.

Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu uwielbianego przez gwiazdy, umów się na konsultację w naszej klinice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *