Jak „podrasować” spacerówkę?

Temat wózków przerabiany jest nie tylko przez rodziców, ale także dziadków i ciocie. Wyróżnia się dwa stanowiska: dla każdego dziecka wózek powinien być nowy lub korzystanie z wózków używanych. Często jest tak, że niezależnie od modelu i ceny wózka, czegoś w nim brakuje. Jak w szybki i tani sposób „podrasować” spacerówkę?

Organizacja to podstawa

Każda mama dwoi się i troi, żeby swojemu maluszkowi zapewnić wszystko, co najlepsze. Jeśli jesteś młodą mamą i dopiero poznajesz zwyczaje spacerowe swojego dziecka, martwisz się podwójnie – czy mu ciepło, miękko i wygodnie? Jeśli w wózeczku masz drugie lub kolejne dziecko, jesteś bardziej wyluzowana, bo wiesz, czego się możesz spodziewać. 

Niezależnie od stażu bycia młodą mamą, warto pamiętać o kilku zasadach, które pozwolą Wam cieszyć się spacerami. Przede wszystkim musisz być dobrze zorganizowana i przygotowana na każdą okoliczność. Nawet jeśli wychodzicie na standardowy spacer w czasie drzemki malucha, zabierz ze sobą „niezbędnik”, czyli: pieluszkę, zapasowe ubranko, smoczek, butelkę i zabawkę do wózka. Żeby mieć swobodny dostęp do wszystkich tych akcesoriów, warto zaopatrzyć się w stylową torbę, którą można przypiąć do wózka i wygodnie zarzucić na ramię. Jest to szczególnie przydatne, kiedy w bloku nie ma windy, lub kiedy musisz wejść do sklepu. 

Mamy stawiają na multifunkcyjność, więc dopóki dziecko nie wyrośnie z wózka, nie marzą o uroczych torebeczkach z najnowszych kolekcji znanych projektantów mody. Modne mamy stawiają na organizery do wózka Smyklove, które można kolorystycznie dopasować do spacerówki i które ułatwiają bezszelestne wyjmowanie potrzebnej rzeczy z wózka. Przecież czasami, kiedy maluch śpi, trzeba działać jak saper!

Miękko jak w puchu, bezpiecznie jak u mamy!

Innym sposobem na podkręcenie funkcjonalności spacerówki są wkładki do wózków (dostępne np. tu: https://smyklove.pl/kategoria/wkladki-do-wozkow/

. Ich zadaniem jest zwiększenie komfortu dziecka w czasie jazdy w wózku. Dostępne są wkładki z siatką dystansową, która zapobiega poceniu albo wkładki z poduszkami amortyzującymi główkę dziecka. Wkładki mogą być wykonane z ciepłego polary lub miękkiego minky, które zwiększą komfort cieplny w czasie jesiennych i zimowych spacerów. 

Dostępnych jest wiele kolorów i wzorów wkładek, dzięki czemu można spersonalizować wygląd wózka. Można wybrać wzór ze zwierzątkami uwielbianymi przez dziecko lub sparować wkładkę z organizerem do wózka! Lans na dzielnicy murowany. Co najważniejsze, przez taką wkładkę można zmienić wygląd wózka, jeśli przeszkadza Wam, że wózek jest używany na przykład po starszym dziecku. Wkłady są dopasowane do modelu konkretnego wózka.

Pragmatyzm ponad wszystko

Najważniejszą zaletą organizerów i wkładek do wózków od Smyklove jest ich praktyczność. W każdej chwili można je odpiąć od spacerówki i uprać w pralce! Nie straszne od teraz ślady po chrupkach kukurydzianych albo wtarty malutkimi paluszkami banan. 

Oczywiście duży wybór wzorów pozwala także na swobodne zmieniane wzorów. Jasne na lato i wiosnę, ciemniejsze na jesień i zimę. Do wyboru do koloru – mama też może być stylowa! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *