Jak wzbudzić zazdrość u chłopaka? 5 skutecznych sposobów

Odrobina zazdrości jest w wielu sytuacjach wskazana. Można powiedzieć, iż w odpowiedniej dawce i przy odpowiedniej strategii, to niewinny dodatek do miłosnej czary. Taki sposób, dzięki któremu facet się Tobą zainteresuje bardziej. Niezależnie od tego, czy to chłopak, którego masz na oku, z którym jesteś w związku, czy Twój mąż, jedno jest pewne – jeśli poczuje zazdrość, to zacznie działać. Będzie milszy, będzie się bardziej starał, częściej do Ciebie pisał, czy po prostu mocniej zacznie zabiegać o Twoje względy i uwagę. Dlatego ten miłosny, ale chwilami potrzebny sposób delikatnej manipulacji pomoże zrozumieć Ci również, jakie są intencje chłopaka lub partnera względem Ciebie. W końcu, jeśli okaże się, iż wcale nie jest zazdrosny, może to oznaczać, iż jego uczucie wygasło. To natomiast pozwoli Ci ustosunkować się w odpowiedni sposób do relacji, czy podjąć faktyczną, poważną rozmowę na temat Waszej przyszłości. Co zrobić, żeby chłopak był zazdrosny?

1. Wyjdź z koleżankami na babski wieczór

Niezależnie od tego, czy chodzi o chłopaka, z którym jesteś w relacji, czy takiego, w którym chcesz wzbudzić zainteresowanie, a mieliście się już okazję zapoznać, a tym bardziej umówić, babski wieczór może okazać się świetnym sposobem. Uwaga! Sposób ten może nie zadziałać na mężów, którzy ucieszą się, iż będą mieć chwilę spokoju! Oczywiście, to żart, nawet mężowie poczują zazdrość, jeśli oznajmisz, iż wieczorem wychodzisz wyłącznie z koleżankami. O ile w przypadku małżeństwa nie ma konieczności, by babski wieczór udokumentować na social media, w końcu mężowi możesz zdać relację z pierwszej ręki, opowiadając, jak dobrze się bawiłaś, o tyle w innych przypadkach warto dodać kilka zdjęć na Facebook, czy Instagram. Jeśli zobaczy, jaka jesteś uśmiechnięta, radosna a tym bardziej bez niego w danej chwili, na pewno poczuje się zazdrosny. A mężowi możesz opowiedzieć o tym, jak dobrze się bawiłaś, a ktoś nawet zaproponował Ci drinka.

2. Wyznacz swoje granice – czas tylko dla siebie

W wielu sytuacjach zdarza się, że jesteś cały czas pod telefonem? Wie, iż za każdym razem, gdy napisze do Ciebie, natychmiastowo otrzyma od Ciebie wiadomość zwrotną? Zawsze odbierasz od niego telefony? Czas to zmienić! Spraw, żeby musiał się trochę poczekać, nawet kilka godzin. Dzięki temu poczuje się zazdrosny, ale przede wszystkim zacznie się zastanawiać, z jakich powodów nie możesz mu odpisać lub odebrać telefonu. A przecież o to chodzi – by zaczął o Tobie myśleć, interesować się Tobą i tym, co robisz.

3. Po prostu bądź szczęśliwa!

To skuteczny sposób, by przede wszystkim wzbudzić zazdrość w kimś, kto zakończył z Tobą związek. Dlaczego? Być może mężczyzna, z którym byłaś w relacji, mniej lub bardziej spodziewa się, iż po rozstaniu będzie to mniej optymistyczny dla Ciebie okres. Jeśli pokażesz mu, chociażby na social media, iż świetnie się czujesz, doskonale radzisz bez niego i żyjesz pełnią życia, najpewniej poczuje się zazdrosny. Jeśli natomiast jesteś w relacji, również możesz być szczęśliwa lub przybrać taką pozę, a jednocześnie, mocno ograniczyć ilość uwagi, jaką poświęcasz mężczyźnie. Dlaczego? Szczęśliwa i częściowo obojętna na niego sprawisz, iż zacznie zachodzić w głowę, co wprawiło Cię w tak dobry nastrój.

4. Zadbaj o siebie!

Co tu dużo mówić. W sporej mierze faceci to wzrokowcy. Zwracają uwagę na poszczególne walory kobiecej fizjonomii, dlatego bądź w formie. Jednak nie dla mężczyzny, jako tako. Dla samej siebie, swojego zdrowia i samopoczucia. A dobra figura, która jest dodatkiem do aktywności fizycznych sprawi, iż facet poczuje się o Ciebie zazdrosny. Szczególnie, jeśli inni mężczyźni będą na Ciebie spoglądać.

5. Mimochodem wspomnij jakiegoś faceta

To prosty sposób, ale jednak bardzo skuteczny. Jak wzbudzić zazdrość u męża? Wspomnij mu o koledze z pracy komplementując jego jakąś cechę. Możesz wspomnieć o kimś z siłowni. Mimochodem, niemalże przypadkiem. Mężczyzna od razu stanie się czujny i zacznie poświęcać Ci więcej uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *