Jak uniknąć nieporozumień – Live dla kobiet pragnących dobrej komunikacji z parterem

Komunikacja na najwyższym poziomie, czyli jak uniknąć nieporozumień – Live dla kobiet pragnących dobrej komunikacji z parterem

Rzadko uczymy się w jaki sposób rozmawiać z drugim człowiekiem. Dopiero w ciągu kilkunastu lat naukowcy i badacze relacji międzyludzkich zauważyli, jak ważne jest komunikowanie swoich potrzeb i pragnień. To dzięki poprawnemu doborowi słów w odpowiednim czasie jesteśmy w stanie nawiązać trwałe, zrozumiałe relacje nie tylko w domu, ale również i w pracy. Taką właśnie wiedzę, na temat „dobrej rozmowy” przynosi kurs komunikacji z partnerem autorstwa Patrycja Dorsz vel Drożdż. 

Kurs komunikacji wniesie w Twoje życie nową jakość

Dobra rozmowa jest niczym kojący opatrunek na nasze troski. Nie tylko może być terapią, ale również zapobiegać problemom. Dobrze zakomunikowane potrzeby, szczególnie przekazane naszemu parterowi są w stanie uniknąć wielu nieporozumień, a nawet dramatów. Dostosowana do płci komunikacja jest podstawą szczęśliwego, jakościowego i satysfakcjonującego związku, nie tylko na płaszczyźnie domowej, codziennej, ale także tej intymnej. Warto zatem wiedzieć jak rozmawiać, a informacje w tej kwestii czerpać wyłącznie od specjalistów, takich jak autorka kursu komunikacji z mężczyznami, która posiada do tego celu wieloletnie doświadczenie i odpowiednie narzędzia. 

Bezpłatny Live, czyli wstęp do kursu i nieocenionej wiedzy za darmo

Zanim zdecydujesz się na kurs, może poczuć moc słowa za sprawą bezpłatnego Live’a, który odbędzie się 8 września o 19.00 Facebooku Patrycji Dorsz vel Drożdż. W tym celu 

zapisz się na wydarzenie Sekrety komunikacji z partnerem – LIVE! Oto linki:

Przypomnienie: https://www.facebook.com/MediacjeSensivia/posts/3408851629209271

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2688291288112104/

Podczas Live’a przekonasz się, dlaczego warto przystąpić do kursu, ale również jakie zalety niesie ze sobą komunikacja na najwyższym poziomie zrozumienia. 

Do kogo skierowany jest kurs na temat komunikacji?

Sam kurs przeznaczony jest dla kobiet, które mają problem z sygnalizowaniem swoich potrzeb, pragnień i zastrzeżeń co do funkcjonowania związku. Pomaga osobom mniej pewnym siebie dobierać słowa w taki sposób, by mieć kontrolę nad rozmową, ale i nad rozmówcą. 

Dodatkowo możesz skorzystać także ze specjalnie przygotowanej zniżki dla czytelników portalu. Uprawnia ona do zakupu kursu na temat komunikacji z parterem z 10-procentowym rabatem: https://www.subscribepage.com/kurskomunikacjadlakobiet

Kurs: https://instytut-rozwoju-sensivia.eu/produkt/kurs-on-line-sekrety-komunikacji-z-partnerem-tylko-dla-kobiet/

Jakie są zalety uczestnictwa w kursie?

Za sprawą wiedzy przekazywanej przez doświadczonego coacha komunikacji, Patrycji Drożdż kursantki mogą uniknąć wielu błędów komunikacyjnych w relacji ze swoim mężczyzną. Kurs pomoże m.in. w:

– wybieraniu słownictwa, które będzie skuteczne w komunikacji. 

– unikaniu błędów podczas rozmowy. 

– uzewnętrznianiu swoich pragnień, emocji, tak by być zrozumianym.

– zadawaniu pytań tak, by otrzymać konkretne odpowiedzi. 

– niepowielaniu błędnych schematów w funkcjonowaniu związku. 

Kurs przygotowała i poprowadzi wykwalifikowany mediator, Patrycja Dorsz vel Drożdż. Jest ona doktorantką na Wydziale Nauk Pedagogicznych DSW, a także wykładowcą z zakresu komunikacji. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe, warsztaty i kursy online. Pomaga rodzinom podczas mediacji i rozwiązywania konfliktów rodzinnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *