Jakie żelki naprawdę warto kupić?

Czy jest realne, aby żelki były zdrowe? Nie da się ukryć, że na temat tych właśnie słodyczy powstaje wiele negatywnych mitów. Niektóre są prawdziwe, a niektóre nie. Na pewno standardowe produkty z tej kategorii nie są do końca zdrowe. To fakt. Dlaczego tak się dzieje? Czym można je zastąpić? Jakie żelki warto zatem wybrać, aby nie mieć żadnych kłopotów na tej właśnie płaszczyźnie?

Warto zauważyć, że dużo osób decyduje się na standardowe żelki. Te niestety są istotnie niezdrowe. A wiele opinii na temat takich produktów ma sporo wspólnego z prawdą. W końcu zwykłe żelki zawierają na przykład cukier itp. Ogólnie te produkty mogą tuczyć. Zawierają bowiem wiele tak zwanych pustych kalorii. Na kłopoty z nadwagą szczególnie są narażone dzieci, które objadają się tymi słodyczami tak naprawdę praktycznie codziennie. Co jeszcze jest tutaj ważne? Niestety, standardowe żelki są dość małe. A to powoduje, że niektórzy sięgają po nie garściami. To oczywiście niekorzystna sytuacja. Na pewno spore znaczenie ma tutaj również konsystencja tych produktów. Zwykłe żelki są bowiem po prostu miękkie. Wiele osób je zatem po prostu żuje. A to ma zaś negatywne znaczenie dla naszych zębów itp. Morał jest zatem z tego taki. Jak wybierasz na co dzień standardowe produkty z tej kategorii, to musisz liczyć się z tym, że będą one istotnie niezdrowe…

Na szczęście są tutaj skuteczne alternatywy.

 

Oferuje je marka BartFan. Warto zaznaczyć, że to rodzinna firma. Z tradycjami. Marka BartFan od lat działa w tym sektorze. Co ważne, eksperci stawiają na zdrowe słodycze. A takie połączenie jest możliwe, o czym zaraz przekonasz się na własnej skórze. Warto mieć na uwadze między innymi taki czynnik, że marka BartFan oferuje na przykład dobrej jakości żelki. Takie, które nie tuczą i zarazem nie powodują żadnych kłopotów z próchnicą itp. Warto zaznaczyć, że jest to możliwe, ponieważ żelki nie posiadają w składzie standardowego cukru, a odpowiednie zamienniki. Takie, jak między innymi maltitol lub syrop maltitolowy. O czym jeszcze tutaj nie można zapominać? O takim zagadnieniu, że wszystko jest odpowiednio dobrane. Na skutek tego można liczyć na to, że jakość asortymentu będzie na odpowiednim poziomie.

Takie żelki są zdrowe.

Przy okazji bardzo smaczne. Nie ma cukru, ale są odpowiednie zamienniki. Potrzeba tylko troszkę czasu, aby się do tej właśnie kwestii przyzwyczaić. Należy zauważyć, że BartFan oferuje takie słodycze, które mogą być z powodzeniem stosowane nawet przez alergików. Wszak sprzedawane żelki nie zawierają nie tylko niezdrowego cukru, ale tak samo glutenu, czy laktozy. Co ważne, to sposób na to, by pokazać pociechom, że można jeść smacznie i zdrowo. W ten sposób możesz przekonać dziecko do zmian nie tylko pod kątem słodyczy, ale także wielu innych produktów. Często zaś rodzice zaczynają od tego punktu. A potem wprowadzają jeszcze inne zdrowe zmiany do codziennego życia. Warto dodać, że marka BartFan z Piekar Śląskich ma w swojej ofercie nie tylko zdrowe żelki, ale także na przykład zdrowe czekolady itp. Jak chcesz poznać więcej faktów, to warto dokładnie przeczytać wpis ze strony online https://www.bartfan.eu/czy-zelki-sa-zdrowe-czas-rozprawic-sie-z-kolejnym-zywieniowym-mitem/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *