Dziewczyny, jazdy próbne samochodem są także dla Was!

Kto powiedział, że motoryzacja jest domeną mężczyzn? – skończmy z tymi stereotypami. Wybierając nowe auto warto korzystać z jazdy próbnej. Ona jest także dla Was kobietki.

Decyzji o wyborze samochodu nie warto podejmować pod wpływem chwili. Rozmowa z przedstawicielem dealera samochodowego ma pomóc w podjęciu decyzji, a dzięki możliwości umówienia się na jazdę próbną – można przekonać się, czy wymarzony model pasuje do naszych oczekiwań. W ten sposób można również sprawdzić wiedzę teoretyczną w praktyce i zweryfikować, czy samochód pracuje z nami tak, jak to zakładaliśmy.

Dlaczego warto skorzystać z jazdy próbnej? 

Jako przyszły właściciel Hondy, musisz sprawdzić, jak auto zachowuje się w czasie jazdy. Poradniki w magazynach motoryzacyjnych ani testy przeprowadzone przez specjalistów nie zagwarantują, że samochód Honda będzie odpowiadał Ci w 100 procentach. Jazda testowa pozwoli sprawdzić auto w praktyce: czy dobrze trzyma się drogi, czy wykonywane nim manewry są płynne, czy samochód z nami współpracuje. W czasie jazd próbnych można także przetestować dwa modele Hondy, między którymi nie możemy się zdecydować.

Jak umówić się na jazdę próbną?

Jazda próbna powinna odbywać się w komfortowych warunkach. Nie szukajmy na siłę miejsca w kalendarzu w czasie zatłoczonego dnia. Salon Honda Warszawa pozwala na dopasowanie jazd próbnych do kalendarzy swoich klientów. Wystarczy wejść na stronę dealera, następnie kliknąć odpowiednie okienko z modelem samochodu, którym chcemy odbyć test i zostawić kontakt do siebie z propozycjami terminów. Tak, z Hondą to takie proste!

Jak powinna wyglądać jazda testowa?

Aby jazda testowa była skuteczna i pomogła podjąć decyzję o zakupie samochodu, dobrze jest poczytać fora i katalogi internetowe, obejrzeć specjalistyczne programy samochodowe w telewizji i Internecie, ale także skonsultować się z zaprzyjaźnionymi mechanikami samochodowymi. Może ktoś ze znajomych jeździ Hondą? Rozmowa z nim pomoże w zadaniu pytań pracownikom salonu. Celem jazdy próbnej jest sprawdzenie, jak auto sprawdzi się w warunkach drogowych, oraz czy kierowca dobrze czuje się za jego kierownicą. Samochód Honda, który będzie poddany testom gwarantuje nie tylko możliwość poznania auta, ale także rozmowy z doświadczonym sprzedawcą, który na bieżąco będzie odpowiadał na nurtujące pytania, których nie sposób zaplanować  i przewidzieć bez przeprowadzenia przejażdżki. 

Nowości w ofercie jazd próbnych

Jazdy próbne powinny być sprawdzeniem przed ostatecznym zakupem samochodu. Dealer Honda oferuje jazdy próbne modelem hybrydowym CR-V. Jest to auto, które zapewnia optymalną wydajność dzięki 3 trybom jazdy i możliwości wyboru napędu pomiędzy dwoma lub wszystkimi kołami. Co ciekawe, Salon Honda Warszawa zaprasza do przeprowadzenia wirtualnej jazdy próbnej, którą można odbyć o dowolnej porze i z każdego urządzenia multimedialnego, posiadającego dostęp do Internetu. Układy hybrydowe posiadają także 2 inne modele Hondy: Jazz i Jazz Crosstar. 

Jazda próbna może być przeprowadzona na początku decyzji zakupowej, lub jako podsumowanie całego procesu. To tylko od nas zależy, na którym etapie decydowania o współpracy z warszawskim dealerem Hondy chcemy przetestować samochód. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *