Karma dla psów najwyższej jakości

Właściciele psów przykładają wiele uwagi do wyboru odpowiedniej karmy dla swoich czworonożnych pupilów. Liczy się przede wszystkim obecność sprawdzonych składników niezbędnych do prawidłowego rozwoju zwierzęcia, ale również inne czynniki takie jak cena, smak czy dostępność. Butchers karma dla psa w tej sytuacji wydaje się idealnym rozwiązaniem. Dlaczego? Sprawdźmy – poniższy artykuł traktuje o zaletach właśnie tego producenta.

Kilka słów o firmie Butchers

BUTCHER’S PET CARE to brytyjska firma zajmująca się produkcją zarówno suchych, jak i mokrych karm dla psów. Jej historia sięga roku 1987, kiedy to powstawał ten, wówczas niewielki, rodzinny interes. Przez lata tworzona była renoma i wysoka pozycja firmy. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu przedsiębiorstwo zyskało uznanie nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również za granicami kraju, na całym świecie. Marka już od ponad 30 lat oferuje jedne z najlepszych pokarmów dla psów na rynku. Wszystko to gwarantuje, że Butchers karma dla psa to strzał w dziesiątkę.

Karmy Butchers dla Twojego psa

Wybierając karmę dla psa należy wziąć pod uwagę kilka czynników – każdy pies jest przecież inny, a co się z tym wiążę – ma inne potrzeby. Marka Butchers wychodzi naprzeciw wymaganiom swoim klientom i oferuje szeroki wybór karm. Przy produkcji pod uwagę wzięte jest na przykład: wielkość rasy (psy małe, średnie, duże, olbrzymie), wiek psa (szczeniak, dorosły, senior), rodzaj opakowania (puszka, tacka, worek) oraz rodzaj produktu (karma sucha, mokra, bezzbożowa). Do wyboru są również różnorodne typy karmy, jeśli chodzi o smak – najczęściej są to te z dodatkiem wołowiny, kurczaka oraz jagnięciny, ale zdarzają się także takie z indykiem, dziczyzną czy warzywami. Dzięki różnorodnej ofercie Butchers karma dla psa zawsze zostanie prawidłowo dobrana.

Wysoka jakość i niska cena – czy to możliwe?

Czy możliwe jest, aby produkt był jednocześnie tani i dobry? Tak! Właśnie tak jest w przypadku karmy dla psa Butchers. Nie trzeba martwić się, że za niską ceną kryje się kiepskie wykonanie i słaby gatunek, jak bywa to często w przypadku niektórych firm produkujących pożywienie dla zwierząt. To brytyjskie przedsiębiorstwo dba o wysoką jakość składników zawartych w karmach oraz ich naturalność. Karma dla psa Butchers dostarcza zwierzęciu niezbędne ilości białka, tłuszczów i węglowodanów. Dzięki temu nie trzeba przepłacać ani wydawać fortuny po to, aby zapewnić swojemu czworonożnemu futrzakowi jak najlepszej jakości karmę i zapewnić mu zbilansowaną dietę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *