Kolorowe fasolki Jelly Belly – na czym polega ich fenomen?

Rynek słodyczy obfituje w kolorowe cukierki wielu rodzajów. Jedną z nich są tzw. żelki, czyli cukierki o konsystencji galaretki, dostępne w wielu owocowych smakach. Ich specyficznym rodzajem są Jelly Beans, czyli cieszące się olbrzymią popularnością wśród odbiorców z różnych grup wiekowych, charakterystyczne amerykańskie fasolki dostępne w niezwykle szerokim wyborze wyjątkowo oryginalnych smaków.

Wyrafinowane smaki dla osób poszukujących mocnych wrażeń

W odróżnieniu od klasycznych żelek, których bogaty wybór znajdziemy na półkach niemal każdego sklepu spożywczego, amerykańskie Jelly Belly mają nieco inną formę i zdecydowanie inne smaki. Jeśli typowe cukierki-żelki bazują na aromatach owocowych i najczęściej mają lekko kwaskowy posmak, to w przypadku fasolek Jelly Beans czeka nas znacznie więcej niespodzianek. Amerykański producent lubi zaskakiwać, dlatego jego cukierki możemy spotkać w smakach na co dzień niestosowanych w przypadku innych słodyczy. Doskonałym przykładem klasycznego produktu tej marki są tzw. fasolki wszystkich smaków, które prócz aromatów przyjemnych w odbiorze, dostępne są również w odpychających, nieprzyjemnych smakach. W mieszankach smacznych i niesmacznych fasolek znajdziemy cukierki owocowe oraz smakach mniej oczywistych, takich jak lukrecja, pieczona pianka marshmallow, czy wręcz odrzucających typu zgniła ryba lub psia karma.

Idealny wybór na imprezę

Mieszanki fasolek o smakach przyjemnych i nieprzyjemnych to doskonały sposób na świetną zabawę w gronie rodziny, przyjaciół lub dalszych znajomych czy kolegów z pracy. To jednocześnie jeden z głównych powodów popularności Jelly Beans i przyczyna ich rynkowego sukcesu na niemal całym świecie, również w naszym kraju. Fasolki wszystkich smaków są doskonałym pomysłem na rozruszanie każdej zabawy towarzyskiej i to niezależnie od wieku uczestniczących w niej osób. Oczywiście w ofercie Jelly Belly znajdziemy również opakowania z fasolkami o jednorodnym smaku, które można serwować podczas różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych czy zabaw dziecięcych. Ich duża różnorodność pozwala na wybór cukierków w ulubionych smakach.

Za sukcesem amerykańskiej marki Jelly Belly stoi przede wszystkim kreatywne podejście do kwestii słodyczy, które nie zawsze muszą oferować jedynie kwaśne lub słodkie smaki. Większa różnorodność fasolek zachęca do zakupów i poznawania zupełnie nowych, często mocno nieoczekiwanych połączeń smakowych. Najwięcej frajdy sprawia oczywiście zabawa z mixem fasolek przyjemnych i odpychających w odbiorze, gdy nie wiadomo, na jaki cukierek się trafi.

Zdjęcie: https://pixabay.com/photos/jelly-beans-candy-confection-939754/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *