Modelowanie sylwetki – metody domowe a zabiegi specjalistyczne

Nad sylwetką można pracować samodzielnie, korzystając z popularnych, domowych sposobów. Efekty jednak nie zawsze są wtedy satysfakcjonujące, co skłania do szukania nowych, skuteczniejszych rozwiązań. Czy specjalistyczne zabiegi spełniają te oczekiwania?

Profesjonalne modelowanie sylwetki – co je wyróżnia?

Praca nad atrakcyjną figurą to przede wszystkim dieta oraz ćwiczenia fizyczne. Kłopot w tym, że to wymaga sporej samodyscypliny oraz czasu, nie zawsze też wybrana metoda daje oczekiwane rezultaty – trening powinien być dostosowany do możliwości organizmu i odpowiednio intensywny, aby wywołać niezbędny do schudnięcia deficyt energetyczny. Skuteczne będą również różnego rodzaju preparaty i kosmetyki, których zastosowanie w terapii łączonej z zabiegami gabinetowymi, da szybsze i lepsze rezultaty.

Specjalistyczne zabiegi wykazują znacznie wyższą skuteczność. Nie da się ich wykonać w domu, ponieważ wymagają określonych kompetencji i precyzyjnego dostosowania parametrów urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta. Przeprowadzane w American Dreams zabiegi modelujące ciało są bardzo bezpieczne i w krótkim czasie dają fantastyczne wyniki – poprawiają jędrność skóry, zwiększają produkcję kolagenu, usuwają obrzęki, redukują tkankę tłuszczową i cellulit.

 

Jakie zabiegi są najlepsze?

Dostępny w ofercie American Dreams zabieg ujędrniający to jeden z najskuteczniejszych sposobów na szybkie wymodelowanie zgrabniejszej sylwetki. Specjalnie zaprojektowana głowica mocno oddziałuje na głębokie warstwy skóry, pobudzając tkanki do szybszej regeneracji. Dzięki niej skóra się zagęszcza, zyskuje większą elastyczność i sprężystość, zmniejsza się widoczność zmarszczek. Podczas zabiegu udaje się także rozbić złogi tłuszczu, wskutek czego następuje szybsza utrata wagi i redukcja cellulitu.

Świetne rezultaty zapewnia również zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej. Zabiegi te pomagają wymodelować sylwetkę, redukują cellulit, ujędrniają skórę, wygładzają blizny oraz inne niedoskonałości. Do pełnego efektu potrzebne jest wykonanie serii kilku zabiegów, ale poprawę widać już po pierwszej wizycie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *