Weekend w SPA nie tylko z partnerem, czyli babski relaks

Potrzebujesz ucieczki od szarej codzienności. Pomału dobija cię stres, skumulowany przez pracę oraz ogrom obowiązków. Twoje ciało woła o niezbędny odpoczynek a psychika potrzebuje całkowitego momentu zapomnienia? Kobieto to znaczy, że czas najwyższy pomyśleć o sobie!

Wszystko rodzi się w głowie

Po pierwsze miej dobry plan. Jeśli czujesz, że jesteś u kresu sił zakomunikuj to swoim najbliższym. Wiadomym jest, że bardzo ciężko jest zaplanować wyjazd z parterem, zgrać urlopy, zorganizować opiekę do dzieci, ale kto powiedział, że musicie jechać razem. Dobrym pomysłem, odskocznią, będzie wyjazd z przyjaciółką.

Obecnie, panie bardzo często decydują się na taki wyjazd. Zostawiają dzieciaki z mężem. Co jest doskonałą okazją również dla nich do zacieśniania rodzinnych więzi z tatą. Chłopaków/partnerów pozostawiają w towarzystwie konsoli, pakietu sportowego w tv i pełnej lodówki. Choć raz ruszają same na babski wypoczynek często do hotelu ze SPA.

Najlepsze SPA na mazurach

Szukając odpowiedniego miejsca na wyjazd powinniśmy kierować się naszymi potrzebami. Zadać sobie pytanie jak daleko planujemy się wybrać. Gdzie zredukujemy nagromadzony stres? Wyjazd nad morze, w góry czy na mazury? Na dobrą sprawę, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Polecamy wypad do hotelu SPA na mazurach, w szczególności do mikolajki-resort.pl. To najlepsze miejsce! Bliskość natury, świeże powietrze, lasy i jeziora. Przede wszystkim bogata oferta zabiegów SPA. Profesjonalni terapeuci pomogą uporać się z nagromadzonym stresem. Dodać do tego mistrzowską kuchnię, pogaduchy przy kawie z przyjaciółką, relaks na basenie i zapomnicie o szarej codzienności.

Z jakich zabiegów skorzystać w hotelu SPA?

Na takich wyjazdach macie szeroki wachlarz zabiegów do wyboru. Hotele bardzo często posiadają dedykowaną ofertę dla pań. Masaże połączone z peelingami i maskami na ciało czy zabiegami na twarz dostosowanymi indywidualnie do potrzeb. Pełne wyżywienie, nie rzadko z butelką wina i przekąskami czekającymi w pokoju.

Co zabrać ze sobą do hotelu z basenem i SPA?

Drogie panie pamiętajcie, że taki wyjazd jest waszą odskocznią. Nie musicie szykować się na romantyczną kolację we dwoje. Nie zabierajcie szpilek i pięknych sukni – to czas dla was. Wystarczy wygodny dres i obuwie sportowe. W tych dniach możecie nosić się luźno i naturalnie tak jak lubicie najbardziej. Taki reset należy się każdej z was.

Na co jeszcze czekasz?

Nie potrafisz się zdecydować? Pomyśl, że jeśli ty jesteś wypoczęta i szczęśliwa to twoja rodzina również. Nic nie stracisz możesz tylko zyskać. Kobietki, naładujcie swoje akumulatory, aby dalej móc dźwigać trudy codzienności. Natomiast drodzy panowie jeśli trafiliście na ten artykuł, namawiamy, doceńcie swoje damy serca. Sami zaproponujcie taki wyjazd, nie koniecznie w prezencie na dzień kobiet czy urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *