Magda Gessler – tajemnica jej sukcesu

3
18496

Magda Gessler jest bardzo znaną i podziwianą restauratorką. Tak jak ma wielu zwolenników, tak i ma wielu przeciwników, jednak mimo to, nie poddaje się i działa nadal w świecie kulinarnym. Trwa to już dziesiątki lat, ponieważ gotowanie to jej pasja. Jak sama twierdzi, od dziecka interesowała się tym jak smakują potrawy, uczyła się od różnych osób gotowania i nadal to praktykuje.

 

Ma nie tylko własną restaurację, ale również pomaga innym restauratorom podnosić się z kryzysu. Jej ogromne zamiłowanie do gotowania wynika z tego, że robi to co kocha. Gdyby nie tak ogromna chęć nauki, pasji, podróży i poznawania smaków jak i ludzi, pewnie Magda Gessler by zrezygnowała. Wsparciem dla niej jest jej rodzina, a przede wszystkim mąż, dzieci i bliscy przyjaciele. Jest to osoba bardzo znana, medialna, a to dlatego, że prowadzi kilka programów telewizyjnych.

Wychodzi jej to bardzo łatwo i skutkiem jest to, że wiele osób odkrywa swoje nowe powołanie i działa w branży kulinarnej. Bez wiedzy jaką posiada Magda Gessler, zapewne by się to nie udało. To kobieta o milionach pomysłów na minutę, która potrafi wykreować coś niezwykłego i nowego w ciągu jednego dnia. Pomaga jej w tym zmysł artystyczny, który posiada, ponieważ jak sama twierdzi jest również malarką. Sukces taki jak u Magdy Gessler nie osiąga się w kilka dni, tylko potrzeba na to wielu lat ciężkiej pracy.

Magda Gessler nie tylko ma ten fach w ręku i zaradność we krwi, ale też wiele przeszła i wyciągnęła z tego niesamowite wnioski. To właśnie dzięki temu jest odporna na krytykę, pomysłowa, zaradna, otwarta na nowe rozwiązania, a przede wszystkim bardzo inteligentna. Mimo, że to co robi nie podoba się wielu ludziom, to tak naprawdę jest to zazdrość o jej hardość, otwartość na świat, a także to że ma pasję, z której nigdy nie zrezygnowała.

Magda Gessler jest osobą, która interesuje się bardzo wieloma aspektami i wciąż poszerza swoje horyzonty. Ma dar nauki w sobie i tym samym potrafi nauczać innych, co widać po przemianach jakie czyni w swoim najbardziej znanym programie. To dzięki niej ludzie pokornieją, rozumieją swoje błędy, zmieniają się i zaczynają patrzeć na świat zupełnie innymi oczami. Restauratorka, która jest tak znana zawsze powtarza, że najpierw należy kochać to co się robi, a także ludzi aby móc cokolwiek w życiu osiągnąć.

W jej przypadku się to dobrze sprawdza, ponieważ w innym wypadku nie miałaby tak popularnych restauracji i poddałaby się bardzo szybko kiedy tylko spadłyby na nią ogromne problemy. Zaletą jej sukcesu jest to, że nigdy się nie poddaje, potrafi rozpoznać problem i często rozwiązuje go pod kątem psychologicznym.

    Ma doskonałą intuicję, co dla niej jest ogromnym walorem lekkiego podejścia do życia i świata. Jej mądrość wykracza poza stare i znane konwenanse, ponieważ wie, że bez pracy własnej, zaangażowania, trudu i rozumienia siebie i innych, nic by nie stworzyła, tak jak to teraz czyni. Za tym sukcesem stoją ogromne pieniądze ale zawsze jest tak, że przychodzą one dopiero w momencie kiedy człowiek sobie uświadamia, ile może dać innym. Magda Gessler tak właśnie działa, mimo wielu konfliktów w swoim życiu, ale tym samym pokazuje, że to jest droga do sukcesu i obfitości.

Portal Portal-Restauracyjny.pl pomógł nam przy pisaniu tego artykułu.

3 KOMENTARZE

  1. Kuchnia była i jest zawsze moją pasją 🙂 Programy Magdy Gessler oglądam od kiedy tylko zaczęły powstawać. Jest tu pewna ciekawostka, otóż oglądam nie tylko ze względu na kuchnię – Uczę się spraw związanych z emocjami w biznesie oraz działań menedżerskich i szybkich zdecydowanych posunięć. Niektórzy pomyśleliby, że to dziwne, lecz polecam szczerze, wiele w swoich działąniach zmieniłam dzięki Magdzie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.