Vibratwin Dual Action – recepta na bezproblemowe sprzątanie

0
403

Dla jednych sprzątanie jest uciążliwą koniecznością, która często spędza im sen z powiek, zwłaszcza w przypadku generalnych porządków, dla innych z kolei to ulubiona czynność domowa, dająca dużo radości i satysfakcji. Niezależnie jednak od podejścia, są rzeczy, które nie poddają się tak łatwo czyszczeniu.

 

Sprzątanie domu, mieszkania, czy pokoju wymaga z pewnością dużych nakładów czasu, cierpliwości i energii, jeśli chcemy uzyskać naprawdę dobry efekt. Nie od dzisiaj wiadomo także, że rzetelne i dokładne porządki to ciężka praca, wobec czego dla większości ludzi jest to przykry obowiązek.

Tym bardziej przykry, że istnieją takie zabrudzenia, którym trzeba poświęcić o wiele więcej czasu, choć efekt wcale nie jest oczywisty, i sprawia to spory kłopot nawet tym osobom, które zasadniczo lubią sprzątanie. Czyszczenie dywanów jest prawdopodobnie najlepszym przykładem takich uciążliwych prac domowych, spychanych zawsze na koniec i wykonywanych z niechęcią.

Dlatego TV Okazje, znając codzienne problemy i potrzeby swoich klientów, proponuje im innowacyjne urządzenie do czyszczenia dywanów Vibratwin Dual Action, dostępne obecnie w okazyjnej cenie 238,99 złotych na platformie internetowej (tvokazje.pl) oraz za pośrednictwem sprzedaży telefonicznej.

 wooden-floor-1336166_960_720

Czym różni się to urządzenie od tradycyjnych odkurzaczy lub mopów?

Siła jego skuteczności opiera się na inteligentnie opracowanym systemie drgań dźwiękowych, które oddziałują na czyszczoną powierzchnię pod silnym ciśnieniem, z prędkością ok. tysiąca razy na minutę. Pozwala to na bardzo precyzyjne i szybkie wytrącenie cząsteczek brudu z włókien dywanowych, bez potrzeby aplikowania środków chemicznych i długiego szorowania.

O wyższości tego urządzenia do czyszczenia dywanów nad innymi rozwiązaniami świadczy fakt, iż rzeczywiście usuwa ono zanieczyszczenia nawet z głębokich i trudno dostępnych zakamarków, i dzięki silnym drganiom „poleruje” włókna tkaniny z każdej strony, podczas gdy inne rozwiązania opierają się na zbyt słabej sile zasysania lub tarcia i działają jedynie na powierzchniowych warstwach dywanów.

W skład urządzenia Vibratwin Dual Action wchodzi butla na płyny czyszczące (można korzystać ze wszystkich dostępnych na rynku specyfików, które wspomogą zbieranie zanieczyszczeń i pozostawią przyjemny zapach), zestaw nakładek do czyszczenia podłóg (Vibratwin bowiem z powodzeniem wypoleruje także parkiety!) oraz nakładki do sprzątania dywanów, które należy co jakiś czas wymieniać na świeże – TV Okazje prowadzi oczywiście sprzedaż zestawów wymiennych w obniżonej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.