Crayon Rocks – podaruj swojemu dziecku prawidłowy rozwój

Każdy rodzic wie, że najlepsze połączenie dla ich dzieci to zabawa i nauka. Dlatego właśnie coraz więcej opiekunów poszukuje zabawek, które prócz doskonałej dawki emocji, zapewnią ich dziecku naukę i rozwój umiejętności. Jednym z fantastycznych rozwiązań są kredki Crayon Rocks. Wiedziałeś, jak ważny w rozwoju małego człowieka jest kolor i kształt? Przyjrzyjmy się im z bliska.

Innowacyjne kredki Crayon Rocks

Kredki Crayon Rocks charakteryzują się niezwykle oryginalnym kształtem -mają wygląd kolorowych kamyczków, które niezwykle inspirują małych odkrywców. Zabawki Crayon Rocks pobudzają wyobraźnię i wspomagają rozwój motoryczny naszych dzieci. Specyficzny kształt produktów wymusza w chwycie dziecka odpowiednie trzymanie, co znacznie ułatwia późniejszą naukę pisania.

Jakość ma znacznie!

Większość kredek dostępnych na rynku wyprodukowanych jest z parafiny. Nie w przypadku Crayon Rocks – kredki stworzono ze 100% naturalnego wosku sojowego. Do tego są nieskazitelnie gładkie i całkowicie bezpieczne dla naszych milusińskich, nawet w sytuacji gryzienia. Co więcej, Crayon Rocks charakteryzują się bardzo mocnym napigmentowaniem, dzięki czemu kredki dają bardzo ładny, intensywny kolor. Świetnie sprawdzą się w przypadku malowania dużych powierzchni. Są bardzo wydajne. Dodatkowym plusem jest brak ftalanów w ich składzie.

Nauczyciele i terapeuci polecają do zabawy kredki Crayon Rocks, które wykazują właściwości terapeutyczne i edukacyjne sprzyjając prawidłowemu rozwojowi naszych dzieci. Ciekawy i niespotykany kształt zachęca nasze dzieci do układania nietuzinkowych kompozycji kolorystycznych, co także niesamowicie wpływa na ich wyobraźnię przestrzenną.

Produkty dopasowane do indywidualnych preferencji

Crayon Rocks możemy nabyć w różnorodnych zestawach dopasowanych do własnych upodobań i preferencji. Jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z produktem, możemy kupić mniejszy zestaw za niższą cenę. Jeśli chcemy kredki podarować na prezent, warto wybrać te w pięknym pudełku. Jeśli natomiast nasze dzieci pokochały już kredki Crayon Rocks i chcemy rozbudować liczbę kamyczków, dostępne są duże zestawy. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Wybór jest szeroki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli szukasz zabawki, która będzie miała wysokie walory edukacyjne, Crayon Rocks to absolutny strzał w dziesiątkę. Twoje dziecko pokocha je od pierwszego wejrzenia, a Ty będziesz obserwować jego postępy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *