Elegancja w stylu retro

Styl retro to ostatni krzyk mody w wyposażeniu wnętrz, a także w modzie. Obecnie ponownie odkrywamy piękno i elegancję minionych czasów, która stanowiła podwaliny dobrego smaku. Dlatego szykowny męski ubiór w stylu retro wyróżnia się spośród tłumu oraz świadczy o wysokiej kulturze i pozycji.


Nie od dawna wiadomo, że wygląd zewnętrzny, a przede wszystkim ubiór ma szalone znaczenie w naszym wizerunku. Dlatego nienaganny garnitur, odpowiednio dobrana koszula oraz eleganckie buty tworzą image, który podnosi nasze ego do góry. Mężczyzna powinien czuć się pewnie w każdej sytuacji. A nic tak nie doda mu pewność, jak doskonale spasowane ubiór podkreślający etykietę naszych pradziadków. Elegancki mężczyzna ubrany niczym z epoki pierwszej połowy XX wieku charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, etyką zawodową oraz zaufaniem. Te cechy są szczególnie pożądane w kręgach biznesu, ale i nie tylko. Dlatego moda vintage obecnie jest na topie wśród panów wysokiego szczebla zawodowego, jak i parających się biznesem.

Melonik naszych dziadków

Do łask ponownie wracają kapelusze, które dawniej były fundamentem męskiej elegancji. Ten atrybut mody doskonale podkreśla wizerunek mężczyzn z czasów rewolucji przemysłowej, kiedy to rozpoczynały swoją działalność wielkie korporacje biznesowe. Czarne, szare cylindryczne nakrycia głowy nadają szykownego wyglądu i prestiżu. Dzięki nim zrobisz wrażenie na swoich potencjalnych kontrahentach, jak i wśród znajomych. Wejdź do elity już teraz, dobierając kapelusz do twojego eleganckiego płaszcza. Pamiętaj, aby jego kolor i fason współgrał z kolorem i stylem twojego wytwornego nakrycia wierzchniego. Dawniej panowie posiadali kilka rodzajów kapeluszy, dedykowanym ich konkretnym strojom na odpowiednie okazje.

Poczuj się jak Al Capone

Al Capone znany przywódca mafijny pochodzenia włoskiego, trząsł półświatkiem przestępczym Chicago w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Dzięki swoim perfekcyjnym działaniom gangsterskim stał się ikoną twardego i bezkompromisowego gangstera, którego portret do dziś jest żywą legendą. Jego charakterystyka często przedstawiana jest w wielu firmach gangsterskich oraz opisywana w publikacjach książkowych. Al Capone to też symbol elegancko ubranego mężczyzny, twardziela posiadającego w sobie dużo męskości. Dla wielu kobiet był również synonimem seksu, podobnie jak Mussolini.

Buty retro w stylu Al Capone doskonale oddają wizerunek męskiego faceta, który nie ugnie się pod ciężarem poważanych problemów. Doskonale poradzi sobie w każdej sytuacji życiowej i niczym wojownik, wybierający się na „Mission imposible” wyprowadzi wszystkich swoich przeciwników w pole. Takiego wizerunku siebie pragnie nie jeden mężczyzna. Dlatego poczuj swoją męską naturę i podkreśl swoją indywidualność i elegancją dzięki butom w stylu Al Capone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *