Gry Alexander – rozrywka dla każdego

Gry planszowe to forma rozrywki, którą szczególnie lubisz? Mógłbyś grać w planszówki godzinami? Jeżeli na oba powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to ten artykuł będzie dla ciebie interesujący.

Czy ktoś jeszcze gra w planszówki?

Wydawać by się mogło, że w 2020 roku już nikt nie gra w gry planszowe. Przecież są smartfony, w które można wlepiać oczy godzinami, konsole, na których można grać całymi dniami i telewizory, które mogą zajmować nasz czas każdego wieczora. Jednak są jeszcze amatorzy innych form spędzania wolnego czasu. Wbrew pozorom, całkiem sporo osób gra jeszcze w gry planszowe, integrując się ze znajomymi lub rodziną. Bardzo ciekawą i bogatą ofertę oferują gry Alexander.

Gry Alexander – multum możliwości rozrywki

Szczególną popularnością cieszy się gra wzorowana na popularnym programie telewizyjnym „Lombard. Życie pod zastaw”. Dzięki grze planszowej będziesz mógł przenieść się w świat serialu i wcielić w jednego z bohaterów (Andżelikę, Benię, Mariusza, Maćka, Lolka lub Adka) i sprawdzić, czy masz w sobie coś z przedsiębiorcy, a dodatkowo doskonale się bawić w gronie znajomych lub rodziny. Celem gry jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy a przy tym zdobycie uznania szefa – pana Kazimierza. Sprzedajemy i kupujemy zastawiane produkty tak, by zarobić jak najwięcej. Należy podejmować trafne decyzje, gdyż niektóre z przedmiotów mają ukryte wady lub zalety, które odpowiednio obniżają lub podwyższają ich wartość. Naszymi oponentami w grze są pozostali pracownicy, którym także zależy na uznaniu szefa. Wygrywa ten, kto okaże się najlepszym strategiem i sprzedawcą roku.

Dobrze sprzedaje się także gra Montino – Rurki 3D. Może nie jest to gra planszowa, jednak również cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród dzieci. Montino to seria kreatywnych zabawek, dzięki którym możesz zbudować praktycznie każdą konstrukcję. Od zwierząt, poprzez budynki i pojazdy. Kolorowe, elastyczne rurki oraz stabilne łączniki sprawiają, że możliwości zabawy są praktycznie nieograniczone.

Wróćmy jednak do planszówek. Idealną opcją na koleżeńskie spotkania jest gra pod tytułem „Gdybyś był”. W trakcie gry możemy dowiedzieć się wiele o sobie i swoich bliskich, równocześnie zapewniając wszystkim świetną zabawę. W rozgrywce nie potrzebujemy szczęścia ani specjalistycznej wiedzy. Trzeba jedynie ujawnić swój światopogląd. Uczestnicy zdobywają punkty, typując trafnie kim, lub czym byliby współgracze w alternatywnym świecie.

Gry Alexander mogą zapewnić rozrywkę nawet dla najbardziej wybrednych i wymagających osób. W ofercie znajdują się propozycje zarówno dla małych dzieci, jak i osób w kwiecie wieku, które chcą miło spędzić czas w gronie znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *