Idealny prezent na Mikołaja dla 5-latki

Mikołajki tuż tuż i warto już teraz rozejrzeć się za prezentami dla naszych milusińskich. Dzieciom wydaje się najłatwiej kupić prezent na gwiazdkę czy Mikołaja, bo przecież tyle mamy zabawek na rynku. No ale każdy z nas jest indywidualny i ma swoje własne gusta, a szczególnie dziecko.


Pięcioletnia dziewczynka to nie lada wyzwanie. To wiek, kiedy młoda królewna jeszcze wierzy w św. Mikołaja, a nawet rozmawia z nim w swoich marzeniach. No więc sprawa bywa często trudna, no bo jak zapytać się jej wprost co by chciała dostać.


Co kupić na prezent 5-letniej dziewczynce


Każdy etap rozwoju dziecka ma swoje prawa. Pięć lat to okres, kiedy dziewczynki zaczynają interesować się domem i uczyć się roli przykładnej pani domu, mamy i kobiety. Dlatego zabawki związane z akcesoriami domowymi, lalki i dekoracjami dla dziewczynek wydają się najlepszym rozwiązaniem. No ale tutaj też mamy dość szeroki wybór. Dlatego warto przypatrzeć się dziecku i zwrócić uwagę, czym najchętniej się bawi.


Dla przykładu moja córka w przedszkolu uwielbiała bawić się kuchnią- zabawką. Gotowała, smażyła i ustawiała akcesoria kuchenne, a potem karmiła tym, co przygotowała swoje lalki.
Jeżeli jednak nie mamy dokładnie sprecyzowanych jej potrzeb, to lalka zawsze będzie dobrym rozwiązaniem na prezent dla dorastającej przedszkolanki.


Jaką lalkę wybrać na prezent dla 5-latki


W sklepach z zabawkami mamy do wyboru wiele rodzajów lalek od tych bardziej niemowlęcych po przypominające kształty kobiece. Zatem przedstawię tutaj kilka propozycji, które zapewne ucieszą naszą latorośl:


– Lalka Bobas- to najbardziej popularna zabawka dla dziewczynek, które lubią się bawić w mamusie. Karmienie, przewijanie i ubieranie malucha sprawia im wielką przyjemność. Lalka bobas to 45 cm niemowlak wyposażony w smoczki i butelkę do karmienia. Całość wykonana jest z miękkiej gumy, dzięki temu lalka jest bezpieczna do zabawy dla dziewczynki w wieku przedszkolnym. Ale to nie wszystko. Bobas jest zabawką interaktywną, lalka po polsku mówi i śpiewa najbardziej popularne przedszkolne piosenki. A przy tym zachęca samo dziecko do śpiewania z nią.


Baśniowa lalka Barbie – Barbie to najbardziej rozpoznawalna lalka wśród dziewczynek na świecie. Przez lata przechodziła swoje metamorfozy, ale zawsze była strojna, elegancka i nadal trzyma klasę. Barbie w roli królewny ucieszy każdą dziewczynkę, która kocha ten rodzaj lalek. Przy okazji szeroki wybór akcesoriów przy baśniowej Barbie zachwycić każdą 5-latkę. Mamy tutaj królewskie sukienki, tiarę i koronę, a przy okazji wersję syrena. Baśniową lalkę Barbie zobacz tutaj.


Wózek dla lalek- jak już mówimy o lalkach, to wózek jest ich nieodzownym elementem, który powinna posiadać każda młoda niewiasta. No tak, ale jaki ? Jak nie wiemy, czy ma być to spacerówka, czy gondola to kupmy 3 w 1. Wózek Kinderplay może się zamienić w wygodną spacerówkę lub gondolę, przy tym jest odpinane, osobne nosidełko, jako element dodatkowy do noszenia laleczki bobasa. Czteroelementowy wózek z pełnym wyposażeniem sprawi przyjemność każdej dziewczynce.
Szeroki wybór zabawek dla dziewczynek znajdziemy na Allegro z darmową wysyłką w Smart.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *