Jak powinien wyglądać biustonosz, który jest dobrany w prawidłowy sposób?

To jedno z najważniejszych kryteriów u pań, które lubią nosić eleganckie biustonosze. Bo co z tego, że jakiś wariant będzie wyglądał świetnie, jeśli wygoda jego noszenia będzie znikoma? Tym samym, trzeba skupić się na dobraniu w prawidłowy sposób biustonosza. Nie chodzi tylko o rozmiar i krój. Chodzi przede wszystkim oto, by realnie sprawdzić, jak leży na piersiach dany biustonosz. A nie sugerować się tylko i wyłącznie zdjęciami czy też tym, w jaki sposób konkretny model prezentuje się na wieszaku sklepowym.

Gdy już stawiamy na luksusowe biustonosze, wiadomo że chcemy, by były dopasowane jak najlepiej. Czyli – zasada numer jeden – dopasowanie oceniamy dopiero po założeniu. Nie ma się co sugerować tym, jak wygląda dany wariant na zdjęciu katalogowym. Wiadomo, że seksowna bielizna świetnie prezentuje się na zdjęciach i oddziałuje na wyobraźnię, szczególnie tych kobiet, które naprawdę lubią podkreślać swoje atuty. Jednak dopiero bezpośredni kontakt z biustem pozwoli to ocenić. By ustrzec się od popełnienia faux pas przy dobieraniu biustonosza, dobrze będzie sięgnąć do źródła profesjonalnej wiedzy – https://ewabien.com/pl/braftingowe-abc/.

Dobrze dopasowany biustonosz

To na pewno taki, w którym nie ma nadmiernego luzu – zarówno jeśli chodzi o tylne zapięcie, jak i luzy z przodu, między częścią przednią piersi a przylegającym materiałem. Obwód powinien leżeć w jednej linii, przylegać do mostka. Poza tym, ramiączka muszą być podciągnięte i dobrze dopasowane. Zapięcie zawsze powinno być zapięte na pierwszą haftkę. Dobrym zabiegiem jeśli chodzi o biustonosze ekskluzywne jest też wygarnięcie biustu do miseczki. Jeśli miseczka jest za luźna, mostek będzie odstawał a obwód – podnosił się do góry. W dobrze dopasowanym, miseczka będzie podkreślała kulisty kształtu biustu, a fiszbina obejmie cały biust. Dzięki temu mamy do czynienia ze stabilnym obwodem. Jeśli miseczka jest za duża nie utrzyma biustu i będzie źle go kształtowała. Gdy mamy zbyt luźny obwód, bezie się podnosił do góry i ulegał marszczeniu.

Zawsze wybór produktu jakim są biustonosze ekskluzywne, powinien być dyktowany takimi kryteriami. Świadomy wybór i najlepsze dobranie dostępnego wariantu bielizny, pozwala potem nie tylko cieszyć się pełnym komfortem, ale przede wszystkim poczuć się w pełni kobieco i czerpać jeszcze większą radość z obcowania z własnym ciałem. Warto podkreślić, że nowa kolekcja odzieży damskiej na https://ewabien.com/ trafi w gusta nawet najbardziej wymagających kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *