Kobieca intuicja bardzo przydatna w zawodzie prywatnego detektywa

Jaka jest najlepsza broń kobiet? Ich intuicja, która pozwala przeczuwać, rozwiązywać, domyślać się wielu rzeczy. Bardzo przydatna w pracy prywatnego detektywa. W Polsce jest to stosunkowo młody zawód, 20 lat temu oficjalnie pojawiła się ta profesja. Czym zajmuję się prywatny detektyw? Czy jest to zawód tylko dla mężczyzn? 

Kim jest detektyw?  

Czym w dzisiejszych czasach zajmują się biura detektywistyczne i prywatni detektywi? Myśląc o prywatnych detektywach, myślimy o Sherlocku Holmesie, Herculesie Poirot czy Johna Luthera, a rzeczywistość jest zupełnie odmienna, gdyż prym w branży detektywistycznej wiodą kobiety.

Aby zostać detektywem należy spełnić szereg wymagań oraz warunków określonych m.in. w ustawie o usługach detektywistycznych, odbyć szkolenia i pozytywnie zdać egzaminy. Należy przejść szereg badań i testów psychologicznych oraz posiadać pozytywną opinię komendanta miejskiego policji.

Czym zajmuje się prywatny detektyw?

Większość zleceń i zgłoszeń, dotyczy pomocy w zakresie spraw obyczajowych, czyli zebrania materiału dowodowego do sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie lub po prostu przedstawienia dowodów na niewierność partnera. Zgłoszenia dotyczą także, sprawdzania członków rodziny u których zaobserwowano znaczną zmianę w zachowaniu lub sprawdzenia potencjalnego partnera biznesowego, z którym zamierzamy wejść w spółkę. Firmy bardzo często korzystają z usług takich jak ustalenia w sprawach karnych dotyczących wyłudzeń, w celu przeprowadzenia skutecznej windykacji wierzytelności, a także poszukiwanie majątku np. do skutecznej egzekucji komorniczej. Prawdą jest, że w obecnych czasach do biura detektywistycznego można się zwrócić z niemal każdym problemem i w każdej sytuacji.

Kobiece Biuro Detektywistyczne Warszawa

Biuro Detektywistyczne FEMINA z siedzibą w Warszawie, to zespół doświadczonych prywatnych detektywów. Detektywi Warszawa zajmują się przeróżnymi sprawami od dowodów zdrad po śledzenie, windykacje, poszukiwanie osób. Kobiece biuro detektywistyczne Warszawa to jedyne miejsce gdzie dużym atutem jest kobiecy spryt i intuicja. Biuro detektywistyczne Warszawa zajmuje się także wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu detektywistycznego, takiego jak podsłuchy, mini kamery czy lokalizatory GPS o różnych rozmiarach. Monika, właścicielka Agencji Detektywistycznej nazywana jest Specjalistką od Zdrad. Doradza w kwestii dowodów na zdradę czy też sprzętu detektywistycznego, który będzie najlepszy, kiedy sami chcemy podjąć śledztwo.

Detektywi Warszawa mają ciężki orzech do zgryzienia, gdyż narażają swoje życie często tak samo jak policjanci, a niestety dzięki przepisom, są mniej chronieni niż służby mundurowe, np. nie mogą posiadać broni, dlatego detektywi Warszawa często współpracują z policją w celu rozwiązania zagadki. Niekwestionowanym atutem biura detektywistycznego jest fakt rozpoczęcia śledztwa od razu po potwierdzeniu zlecenia przez klienta. W przeciwieństwie do policji, detektywi warszawa zajmują się również wywiadami gospodarczymi, weryfikacją pracowników w celu uzyskania konkretnych informacji oraz dochodzą niewierności małżeńskiej. W tych wszystkich przypadkach niezbędna będzie usługa wykonywana przez prywatnego detektywa. Detektywi warszawa opinie zasługują na szczególne uznanie ze względu na specyfikę swojej pracy.

Kobiece Biuro Detektywistyczne Warszawa to jedyne takie miejsce na mapie stolicy, gdzie zostanie zapewniona kompleksowa usługa w ramach usług detektywistycznych. Kobieca intuicja, spryt i urok osobisty to z pewnością nie jedyne atuty biura detektywistycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *