Koreański luksus – czyli 4seasonsbeauty.pl – sklep z kosmetykami, który warto dodać do ulubionych 

Każda kobieta zasługuje na odrobinę luksusu.

Szukając kosmetyków z wyższej półki jakościowej nie zapomnij odwiedzić tego nowego sklepu internetowego. 4 Seasons Beauty to zarówno dystrybutor koreańskich kosmetyków jak i sklep internetowy oferujący wyjątkowe produkty w ofercie detalicznej.

Firma oferuje produkty, które do tej pory nie były dostępne na rynku polskim, a które wyróżniają się składem, zastosowaniem oraz ciekawą filozofią producentów. Starannie wyselekcjonowane marki pod kątem bezpieczeństwa, skuteczności oraz innowacyjności. Wszystkie kosmetyki przetestowane zostały przez nas na własnej skórze – deklarują właściciele.

W opisach produktów znajdziemy deklaracje skuteczności poparte badaniami aparaturowymi oraz wykonanych na probantach. Zagłębiając się w szczegóły na blogu marki znajdujemy filmy przedstawiające filozofię każdej z marek dostępnych w sklepie. W przekazie marek przejawia się natura, skuteczność oraz bezpieczeństwo. Kosmetyki dostępne w sklepie zbierają pozytywne opinie, a sam sklep zyskują rzesze lojalnych klientów. Koreańskie kosmetyki znane są ze skuteczności oraz wysokiej jakości dlatego może to być doskonała alternatywa dla bardziej znanych marek. 

Łatwa i przyjazna ścieżka zakupowa

Sklep internetowy ma bardzo ładną estetykę oraz intuicyjną nawigację. Proces zakupowy nie wymaga logowania, dostępne są różne metody płatności, od tradycyjnego przelewu internetowego przez PayPal, aż do zakupów ratalnych. Bezpłatna dostawa zaczyna się już od 200 złotych, jednak nawet poniżej tej kwoty koszty są bardzo atrakcyjne i wynoszą 9 zł za paczkomat lub kuriera. Jest to jedna z najniższych stawek na rynku. Komunikacja ze sklepem możliwa jest poprzez Messenger, a odpowiedzi przychodzą szybko nawet w niestandardowych godzinach pracy.

Wszystko to sprawia wrażenie miejsca przyjaznego klientowi, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość gdy wiele osób przenosi swoje zwyczaje zakupowe do Internetu. 

Lojalność wobec stałych klientów 

Dodatkowym atutem sklepu jest lojalność wobec stałych klientów. Zapisując się do newslettera uzyskujemy dostęp do dodatkowych rabatów dostępnych tylko poprzez ten kanał komunikacji. Podobnie jest z social media, obserwując profile firmy na Facebooku oraz Instagramie mamy szansę na skorzystanie z atrakcyjnych rabatów. Właściciele planują również wprowadzenie systemu lojalnościowego w postaci punków za dodane opinie na temat produktów, zakupy czy rejestrację Asortyment sklepu będzie się regularnie zwiększać o nowe produkty. Wszystko to sprawia, że warto dodać www.4seasonsbeauty.pl do ulubionych stron oraz zaobserwować profile w social media:

Instagram: https://www.instagram.com/4_seasonsbeauty/

Facebook: https://www.facebook.com/4SeasonsBeautyCosmetics/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *