Lepsza forma i dobre samopoczucie z trampolinami fitness GOFIT

Chcesz w szybki i w łatwy sposób schudnąć oraz poprawić kondycję i samopoczucie w domowych warunkach? Zacznij skakać na trampolinie fitness GOFIT.

 

Często postanowienia noworoczne już po pierwszych tygodniach nowego roku odchodzą do lamusa. Nasze chęci opadają. Nie potrafimy trzymać się diety, a ćwiczenia są ciężkie i nie przynoszą pożądanych efektów. Karnet na siłownię sporo kosztuje, dodatkowo trzeba mieć na to czas, odpowiedni strój i regularnie do niej uczęszczać. Jak poprawić szybko formę poprzez zabawę i nie wychodząc z domu? Mamy na to sprawdzony sposób. Są to trampoliny fitness GOFIT.

Co zyskujemy skacząc na trampolinach fitness GOFIT?

– spalamy ponad 500 kalorii podczas godziny skoków;

– wzmacniamy mięśnie nóg i brzucha;

– rozciągamy ciało;

– poprawiamy pracę naszego organizmu i kondycję;

– mamy lepsze samopoczucie i pełno energii;

– pozbywamy się stresu;

– w świetny sposób spędzamy czas wolny;

Możemy ćwiczyć w domu oglądając telewizję lub słuchając muzyki. Trampolina fitness GOFIT jest lekka, więc bez problemów po skończonych skokach możemy ją schować np. do szafy, pod łóżko lub za drzwi. Wystarczy trenować przez 15 minut dziennie żeby już po kilku tygodniach zobaczyć poprawę kondycji i samopoczucia.

Która trampolina fitness jest dla mnie: GOFIT FIT, MED czy PRO?

Na rynku są trzy modele trampolin fitness GOFIT. Są to FIT, MED i PRO. Każda z nich posiada niezniszczalną matę z tworzywa PP Mesh, stabilną konstrukcję oraz innowacyjne sprężyny w kształcie „beczki”. To pozwala na wysokie, miękkie i bezpieczne skoki dla każdego. Sprzęt nadaje się dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych. Trampolina fitness GOFIT FIT to popularna trampolina, która nadaje się do każdego domu. Można na niej wykonywać m.in. trening Cardio oraz biegowy. Natomiast seria GOFIT MED przystosowana jest do celów medycznych i rehabilitacji. Jest odpowiednia do gimnastyki korekcyjnej, terapii dzieci (także z mukowiscydozą i ADHD) oraz do ćwiczeń osłabionych mięśni.  GOFIT PRO to najlepszy model trampoliny fitness na rynku. Sprawdzi się przy codziennych i intensywnych skokach (np. w klubach fitness, na siłowni).

Trampoliny fitness GOFIT FIT, MED i PRO projektowane i produkowane są w Polsce. To najwyższa jakość i dbałość o każde szczegóły. Marka GOFIT to lider wśród sprzętów fitness w Europie, który działa na rynku już od 14 lat.

Gdzie kupić trampolinę fitness GOFIT?

Wszystkie modele trampolin fitness GOFIT (FIT, MED i PRO), można kupić w profesjonalnym sklepie z trampolinami fitness, domowymi i ogrodowymi www.trampoliny.pl. To specjaliści sprzętów sportowych. Duży wybór, fachowa pomoc i najwyższa jakość.

2 komentarze

  1. Trampoliny to świetna sprawa nie tylko dla dzieci!
    Cała Skandynawia jest wręcz osaczona trampolinami, za każdym domem jest tego typu urządzenie. To świetna zabawa i sport!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *