Monat – czym jest i jak można zarabiać?

W tym tekście dowiesz się:
– czym jest Monat?
– Na czym polega zarabianie?
– Jak działa system?
– Jak działa system bonusów i dodatków

Wstęp

Firma Monat to prężnie działające i rozwijające się konsorcjum obecne głównie na terenie USA, Kandy, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Silny rozwój firmy to wynik doskonałego produktu, planu marketingowego oraz przede wszystkim zespołu.

Jak dołączyć?

Aby zostać partnerem firmy Monat należy zostać konsultantem zwanym Market Partner (MP). Aby to zrobić wystarczy zakupić wybrany przez Ciebie zestaw produktów firmy. Warto jednak zauważyć, iż w zależności od rynku taki zestaw może nieznacznie się od siebie różnić. Dlatego warto przed zakupem zapoznać się z aktualną ofertą i jej szczegółami. Stała natomiast jest wartość wspomnianego zestawu i wynosi ona równowartość kwoty 965zł.

Jeśli chcesz zapoznać się z rewelacyjnymi produktami Monat i poznać aktualne zestawy wejść TUTAJ. Aby dołączyć do nas wybierz zakładkę ,,join now” a następnie wybierz buton ,,Zarejestruj się jako MP”. To ostatni krok po którym zobaczysz pełną i aktualną ofertę na zestawy startowe.

Co ważne, już w momencie rejestracji jako partner otrzymujesz od firmy rabat w wysokości od 30 do 55% i dodatkowo zostanie naliczana prowizja za obrót grupy!

Aby ułatwić Tobie zrozumienie jak wysoka jest prowizja i ile możesz zarobić, przygotowaliśmy poniższą tabelkę. Pamiętaj jednak, iż Twój zarobek zależy od obrotu grupy (czyli także sumy Twoich zakupów), liczby z rekrutowanych przez Ciebie nowych osób oraz awansów całego zespołu. Zatem może być mniejszy ale również znacznie większy:)

Niżej w tabeli dodaliśmy i rozpisaliśmy stopnie awansu. Dzięki nim osiągasz nowe pozycje, możliwości a Twój zarobek szybuje w górę. Pierwsze z nich (MMP i AMP) możesz zrobić sama. Kolejne natomiast wymagają aktywności osób które będą pod Tobą. One podobnie jak Ty muszą aktywnie promować firmę i mieć dobre wyniki. Od Twojej postawy, zaangażowania i pomocy nowym partnerom zależy jak szybko osiągniesz ten poziom.

Ile można zarobić?

Średni stało zarobek przy aktywnej i pracującej grupie partnerów wynosi mniej więcej 5tyś złotych (MMB) oraz około 10tyś przy poziomie MM.

Firma Monat oferuje wiele możliwości zarobku oraz możliwość zgarnięcia dodatkowych nagród za dobre wyniki. Przy odrobinie zaangażowania możesz otrzymać dostęp do eventów, wycieczek, szkoleń, promocji czy nagród rzeczowych. Tylko od Ciebie zależy ile zarobisz i co otrzymasz. W Monat nie ma limitu.

Monat daje ogromną wiedzę, narzędzia i pozwala zarabiać nawet będąc w swoim domu. Aby prowadzić swój własny biznes oraz zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze wystarczy Tobie dostęp do internetu oraz telefon.
Dodatkowe zarabianie nie musi być męczące. To ogromna frajda i satysfakcja która dodatkowo pozwoli Tobie zrealizować marzenia.
Dzięki Monat rozwiniesz skrzydła, poznasz wspaniałych ludzi i produkty niedostępne w ogólnodostępnych, standardowych miejscach. Możesz realizować marzenia i być swoim własnym szefem.

Dołącz do nas już teraz i zostań jedną z nas. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub uwagi – jesteśmy, aby Ci pomóc. Dołącz do naszej grupy na Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *